2022 Bitcoin Dip Detaylarını Doğru Şekilde Tahmin Eden Strateji Uzmanı Bir Sonraki Büyük BTC Rallisi Ne Zaman Beklenecek?


0

Bitcoin ( BTC ) için 2022’nin dibe vuran yakından takip edilen bir kripto analisti, kripto kralının ne zaman köşeyi dönüp ralli yapabileceğini tahmin ediyor.

Takma adıyla DonAlt olarak bilinen analist, 464.700 Twitter takipçisine eski varlık piyasalarının Bitcoin üzerinde aşağı yönlü bir etkiye sahip olduğunu söylüyor .

DonAlt’a göre, geleneksel piyasalar yükselişe geçtiğinde Bitcoin yükselebilir.

“BTC, geleneksel piyasalar tarafından sürükleniyor, ancak S&P [hisse senedi endeksi] kan kaybederken yeni dipler yapmayı reddediyor.

Geleneksel piyasalar yükseldiği anda, BTC’den çok daha iyi performans gösteren bir yeşil mum bekliyorum.”

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 22.370 dolardan işlem görüyor, bu gün içinde küçük bir artış.

DonAlt ayrıca görünümünü güncelledi ve borsa büyük ralli yaparken dün Bitcoin çoğunlukla düz olmasına rağmen görüşünün hala geçerli olduğunu söyledi. Bununla birlikte, BTC’nin borsadaki sıçramaya verdiği yıldızdan daha az tepkinin “optimal” olmadığını belirtiyor.

Bu arada, takma adla anılan Altcoin Sherpa, Bitcoin’in daha fazla aşağı yönlü fiyat hareketi göreceğini düşünüyor. Tüccara göre, Bitcoin bir toparlanmayı ateşlemeden önce başka bir satış olayına tanık olabilir.

“BTC: Şu anda daha yüksek bir dip oluşumu görüyor olabiliriz, ancak pek öyle düşünmüyorum. Sanırım bir bacak daha aşağıda göreceğiz.

Not: Hala orta vadede 30.000 dolara çıkacağımızı düşünüyorum.”

Altcoin Sherpa ayrıca, Bitcoin’in uzun bir ayı kışından geçmesinin olasılık dahilinde olduğunu söylüyor .

“BTC: Bazıları zirveyi Mayıs 2021 olarak işaretler. Diğerleri Kasım 2021 olarak işaretler. Her iki durumda da, bu Bitcoin ayı piyasası sırasında uzun zaman geçti.

Ve BTC fiyatının gerçekten ‘dibe vurması’ için muhtemelen çok daha uzun zaman var.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.