Yeni Shiba Inu (SHIB) Altcoinleri Lansman İçin Sessizce Hızlanıyor – İşte Bu Yıl Ortaya Çıkan ve Gözden Kaçan Kripto Projeleri


0

Shiba Inu’nun 2. katman blok zinciri Shibarium’u hakkındaki yutturmaca, Dogecoin ‘in rakibi için yapılan çalışmalarda bir başka büyük gelişmeyi – iki yeni ekosistem tokeninin piyasaya sürülmesini – gizledi.

Lider geliştirici Shytoshi Kusama, Shiba Inu’nun ekosistemine gelen bir ilavenin Treat (TREAT) adlı ödül tabanlı bir token olduğunu söylüyor.

Topluluk Bone ShibaSwap’i (BONE) Shibarium’un temel bir bileşeni yapmak için oy kullandıktan sonra ekip Treat’ı oluşturmaya karar verdi.

“Geçenlerde topluluk, Shibarium içindeki doğrulayıcıların ve süreçlerin üretimi için BONE tahsisini ayıran bir oylama yaptı ve topluluğa bir soru bıraktı: Diğer herkes için ödüller için ne mevcut olacak? Bunun için Treat var.

Treat yalnızca bu amaca hizmet etmekle kalmayacak, Metaverse ve Shiba Collectible Card Game’in blockchain versiyonu için ödüller de elde edecek… Bu, bu devasa projenin tam ademi merkeziyetçiliğe son inişinde büyük bir adım.”

Çalışmalardaki ikinci resmi Shiba Inu ekosistem altcoini, Shi (SHI) adlı bir stablecoin.

Kusama, ekibin Terra Luna’nın TerraUSD’sinin (UST) destansı başarısızlığı da dahil olmak üzere çok sayıda stablecoin’i rahatsız eden sorunlardan kaçınmaya odaklandığını söylüyor.

“Diğer istikrarlı tokenlerin çöküşünü ve milyarlarca doların piyasadan tamamen silinmesini izledikten sonra Shi’nin bir endişe kaynağı olduğunu söylemeye gerek yok…

Shi’ye gelince, merkezi olmayan ağımızda bir grup geliştiriciden bağımsız geliştirme gördük. Shi’nin, diğer ay çekimlerinde bulunan sorunlardan kaçınan ve piyasa dalgalanmaları olmadan yapılması gereken ödemeleri dengelemek ve dengelemek için Shi’nin kullanılmasına izin veren bir Shi sürümü gönderdiler.

Bu, Shib’in yaptığı merkezi olmayan her şey gibi deneysel bir protokol olacak ve kesinleştikçe bu token hakkında daha ayrıntılı ve karmaşık bir dizi bilgi yayınlanacak.”

Kesin tarihler açıklanmasa da her iki proje de bu yıl piyasaya sürülecek.

Shiba Inu ekosistemindeki mevcut resmi token listesi, Shiba Inu’nun (SHIB) kendisi, ölçeklenebilir Shibarium ağındaki gaz ücretlerini ödemek için kullanılacak olan Bone ShibaSwap (BONE) ve gizemli bir token olan LEASH’dir (LEASH). resmi kullanım durumu değişiyor ve gizlilikle örtülüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.