Shibarium öncesinde 410.385.130.202.095 adet Shiba Inu (SHIB), Yakılarak Tedarikten Kalktı


0

Yakma takipçisi Shibburn’e göre 410 trilyondan fazla Shiba Inu (SHIB) tokeni varlığın arzından kalıcı olarak yakıldı.

Shiba Inu’nun merakla beklenen 2. katman ağı Shibarium önümüzdeki hafta beta modunda piyasaya çıkmaya hazırlanırken, milyonlarca SHIB jetonu neredeyse her gün yanıyor.

Bone ShibaSwap’in (BONE) resmi Twitter hesabı Pazartesi günü lansman duyurusunu yayınladı.

Shibarium, Polygon (MATIC) gibi diğer katman-2 ölçekleme çözümlerine benzer olacak şekilde tasarlanmıştır. Yönetim belirteci ve gaz ücretleri için ödeme olarak BONE’u kullanacak.

BONE, son 24 saatte %11,65 arttı. Piyasa değerine göre 112. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 1,88 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, Doge Killer (LEASH) da Pazartesi günkü Shibarium lansman haberlerinin ardından yükseliş gördü ve son 24 saatte %6,3 arttı. Piyasa değerine göre 383. sıradaki kripto varlığı, bu yazı yazılırken 667,87 dolardan işlem görüyor.

LEASH başlangıçta Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin sadık üyelerini ödüllendirmenin bir yolu olarak kullanılmak üzere tasarlandı. Ancak LEASH’in gelecekteki faydası, Mayıs 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana daha gizemli hale geldi.

SHIB’in kendisi bu yazı yazılırken 0,000013 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 15. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık %3 düştü.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.