Shiba Inu (SHIB) Ekosistemindeki Hızlı Yükselen Altcoin Bone, Shibarium Daha Yayınlamadan Önce Büyük Borsaların Radarına Girdi


0

Kripto borsasından gelen bir güncellemeye göre, Shiba Inu’nun (SHIB) ekosistemindeki önemli bir altcoinin Gate.io’da listelenmesi planlanıyor.

24 saatlik işlem hacminde 800 milyon doları aşan ilk 20 borsa arasında yer alan Gate.io, Perşembe günü ShibaSwap (BONE) ticaret sayfasını altcoinin ne zaman yayınlanacağına geri sayımla güncelledi.

BONE, Ethereum (ETH) üzerindeki Polygon’a (MATIC) benzer şekilde, Shiba Inu’yu daha verimli hale getirmek için tasarlanan merakla beklenen katman-2 projesi Shibarium’da gaz ücretleri ve yönetişim için kullanılacak. Aynı zamanda, Shiba Inu küresi için merkezi olmayan bir finans (DeFi) ve merkezi olmayan bir değişim (DEX) olan ShibaSwap’in yerel simgesidir.

Gatio.io’nun BONE listesi, ShibaSwap’in Shibarium’un beta sürümünün önümüzdeki hafta yayınlanacağını onaylamasıyla birlikte geldi.

Shibarium’un hem beta hem de resmi sürümlerinin lansman tarihleri ​​tartışma konusu oldu ve projenin takma adlı baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, olası gecikmelerden kaynaklanan hayal kırıklığını önlemek için kesin tarihler vermediğini söyledi.

Bu ayın başlarında BONE, Gate.io’ya benzer büyüklükteki başka bir kripto borsası olan Bitget’te de listelendi. Shiba Inu topluluğu, dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’in Şubat ayı başlarında BONE’u listelemesini sağlamak için bir imza kampanyası başlattı, ancak Binance henüz yanıt vermedi.

Bu yazıyı yazarken, BONE son 30 günde %45 arttı ve son 24 saatte %10’un biraz altında. Shiba Inu ekosistemindeki bir başka altcoin olan Doge Killer (LEASH), şu anda yılın başından bu yana %150 artışla kripto pazarlarından daha iyi performans gösteriyor.

LEASH’in, Shiba Inu topluluğu için yeni bir non-fungible token (NFT) ve metaverse projesi olan Shibaverse’e güç vermesi bekleniyor. LEASH’in kesin faydası, Shibaverse’in piyasaya sürülmesine daha yakın bir zamanda belirlenecek.

Yazma sırasında LEASH, 76 milyon dolarlık piyasa değeriyle 711 dolardan işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.