Sadece Bir Ayda %160 Artan Fantom, Büyük Rallinin İlk Günlerinde Olabilir.


0

Önde gelen bir kripto analitik firması, Ethereum’un (ETH) en büyük rakiplerinden olan Fantom’un (FTM) büyük bir rallinin yalnızca başlangıç aşamasında olduğunu öne sürüyor.

Akıllı sözleşme platformu Fantom, yazı yazılırken son 24 saatte %27 ve 2023’ün başlamasından bu yana %164’ün üzerinde artışla 0,635 dolardan işlem görüyor.

Önde gelen kripto analitik firması Santiment, FTM’nin kısa vadeli güçten daha fazlasına sahip olduğunu söylüyor – FTM’nin son hareketlerinde de umut verici uzun vadeli işaretler görüyorlar.

“2023’ün başında Fantom’a ayak uydurduysanız, portföyünüz size kesinlikle teşekkür etmiştir. Yıl içinde şu ana kadar %164 artış gösteren hareketsiz madeni para hareketi ve yükselen balina işlemleri, uzun vadeli iyi işaretler.”

Analitik şirketi, Santiment Insights blogunda daha derin bir incelemede, “ortalama dolar yatırım yaşı” adı verilen bir ölçümde FTM sahipleri için daha olumlu haberler buluyor.

“Bu rallinin hala bazı ayakları olduğuna dair bir başka harika işaret de, Fantom için ortalama yatırım yaşını ölçen ortalama dolar yatırım yaşının Şubat ayının ikinci yarısında önemli ölçüde daha düşük olması. Bu, atıl kripto paraların sağlıklı bir hızla bu fiyat artışına doğru ilerlediğinin harika bir işareti.”

Santiment, kısa ve orta vadeli bir geri çekilmenin mümkün olabileceğini söylüyor, ancak FTM’nin devasa 2023 rallisi daha yeni başlıyor olabilir.

“Ancak uzun vadeli bir bakış açısıyla, özellikle son birkaç haftadır büyük hareketsiz kripto para hareketi nedeniyle, bunun madeni para için güzel bir yıl olabileceğinin bazı olumlu yönlerini görüyoruz.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.