Polygon (MATIC) Oyun Altcoin’i, Coinbase’in Sıralamaya Hızla Kripto Varlığı Eklemesinden Sonra Yükseliyor


0

ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase, düşük hacimli bir oyun altcoin’i için destek sunarak token için bir fiyat artışına neden oluyor.

Taktik RPG oyunu Voxie Tactics’in yerel altcoin’i VOXEL , büyük ölçüde Coinbase’in kripto para birimini ticaret serisine eklemeyi düşündüğünü açıklamasından sonra büyük bir fiyat artışı sayesinde bu haftaya göre %36’dan fazla arttı .

Sadece birkaç gün sonra Coinbase , Polygon ( MATIC ) ağındaki altcoin için gerçekten destek eklediğini resmen duyurdu .

Borsa, likidite koşulları sağlandığı sürece ticaretin Perşembe günü başlayacağını söylüyor. Piyasa değerine göre 467. sıradaki kripto varlığı, bu yazı yazılırken 0,404 dolar civarında işlem görüyor.

Projenin tanıtım belgesine göre Voxie Tactics oyuncuları, oyun avantajları ve özelleştirilebilir bir oyun deneyimi için Voxies NFT projesindeki karakterlerini ücretsiz oyuna getirebilirler .

VOXEL jetonları oyun içi öğelerle takas edilebilir.

CoinGecko’ya göre, bu hafta sonu fiyat artışına rağmen VOXEL, Aralık 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,70 $’dan %91’den fazla aşağıda kaldı .

Coinbase   , şeffaflığı artırmak ve listeleme duyurularının öne çıkma olasılığını azaltmak için geçen yıl listeleme yol haritasını oluşturdu .

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.