Kripto Strateji Uzmanı, Polygon ve Avalanche için Ralli Öngörüyor, Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Söyledi


0

Geçen yıl Bitcoin’in ( BTC ) boğa piyasasının sona erdiğini söyleyen bir analist, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon ( MATIC ) ve akıllı sözleşme protokolü Avalanche ( AVAX ) için dalgalanmalar öngörüyor.

Analist Pentoshi, 671.300 Twitter takipçisine MATIC’in yükselişe geçtiğini ve büyük bir direniş alanına doğru bir miting için hazırlanabileceğini söyledi.

Bu, grafikteki en önemli ve tarihi nokta 1,30 dolar. Bunun bir sonraki büyük harekete odaklanmak için harika bir yer olduğunu düşünün. Üç günlük [grafiği]+ bunun üzerinde kapatabilirsek, önceki aralığa gideriz. Reddet ve gösterilen yerel düşük değerlere geri dön.” 

Bu yazıyı yazarken, MATIC gün için sabit olan 1,14 dolardan el değiştiriyor.

Sırada Ethereum ( ETH ) rakibi AVAX var. Kripto stratejistine göre, kripto para şu anda 20 doların üzerinde işlem gördüğü için Avalanche %36’lık bir artışa hazır görünüyor .

“Böylece Amazon kriptoya geliyor, AVAX ile ortak oluyor ve ardından bir NFT [non-fungible token] girişimini duyuruyor (ancak Avax ile olup olmadığı onaylanmadı). hamle yapıyorlar. Bunun önümüzdeki ay 28 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyorum.”

Bu ayın başlarında, Amazon’un birden fazla sektörde blok zinciri benimsenmesini hızlandırmak amacıyla AVAX geliştiricisi Ava Labs ile birlikte çalıştığı bildirildi.

Pentoshi, Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) bir ralli için hazırlandığını söylediği Ethereum’un kendisine de göz kulak oluyor.

“ETH/BTC’nin yakında biraz rahatlayacağını düşünüyorum.” 

Pentoshi’nin grafiğine bakıldığında, ETH/BTC için yaklaşık 0,072 BTC’ye (1.677 $) bir artış öngörüyor gibi görünüyor. Yazma sırasında, parite 0,068934 BTC (1.605 $) için el değiştiriyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.