FTX Japonya, Müşteriler İçin Bitcoin, Kripto ve Nakit Çekme İşlemlerini Yeniden Açma Planını Açıkladı


0

Feshedilmiş küresel kripto borsası FTX’in Japonya merkezli bölümü, müşterileri için para çekme işlemlerini yeniden açmaya hazırlanıyor.

Yeni bir basın açıklamasında FTX Japonya, Liquid Global platformunu yakın gelecekte Bitcoin, kripto ve fiat para birimi cinsinden para çekme işlemlerini işlemek için kullanacağını açıkladı.

Borsa, uygun müşterilerin zaten e-posta ile bilgilendirildiğini söylüyor.

“FTX Japan hesaplarında varlıklara sahip olan müşteriler, bu hizmeti kullanmadan önce FTX Japan hesaplarının varlık bakiyesini doğrulamalı ve ardından bir Liquid Japan hesabı açmalı/onaylamalıdır (Liquid Japan hesabı olmayan müşterilerin bir hesap açması gerekir) ) ve bir Liquid Japan hesabına aktarım prosedürleri gereklidir.”

FTX, geçen yılın Kasım ayında, şirketin müşteri fonlarındaki milyarlarca doları sistemli bir şekilde suistimal ettiği anlaşıldığında patladı.

FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried şimdi ABD tarihinin en büyük mali dolandırıcılıklarından birini yapmakla suçlanıyor.

Suçsuz olduğunu iddia etti ve müşterilere elektronik ortamda dolandırıcılık, müşterilere elektronik dolandırıcılık, borç verenlere elektronik dolandırıcılık, emtia dolandırıcılığı için komplo, menkul kıymet işlemek için komplo kurmaktan 115 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya. dolandırıcılık, kara para aklama için komplo ve ABD kampanya finansman yasalarını ihlal etmek için komplo.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.