Dört Gizli Altcoin, Kripto Piyasaları Ateşlenirken Sadece Yedi Günde %100’den Daha Fazla Patladı.


0

Kripto pazarları güç belirtileri göstermeye devam ederken, radarın altında uçan dört altcoin büyük kazançlar sağlıyor.

Bu hafta en iyi performans gösteren altcoinlerden biri, çok zincirli ekosistem Conflux Network’ün yerel coini olan CFX.

CFX coin yedi günün en düşük seviyesi olan 0,028 $’dan 0,080 $’a yükseldi ve bir hafta içinde %185’in üzerinde kazanç sağladı. 229. sıradaki coin o zamandan beri geri döndü ve bu yazı yazılırken 0,064 dolardan el değiştiriyor.

Bu haftanın bir başka ateşli altcoini, çeşitli merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetleri sunmayı amaçlayan bir katman-1 blok zinciri olan Canto (CANTO). CANTO coin, bir haftada %158’in üzerinde bir artışla haftalık düşük 0,172 $’dan 0,4452 $’a yükseldi. 189. sıradaki kripto varlığı biraz geri çekildi ve yazı yazılırken 0,428 dolardan işlem görüyor.

Sırada, gizliliği hesap verebilirlikle dengelemeyi amaçlayan “bilim destekli bir blok zinciri” olarak faturalandıran bir kripto projesi olan Concordium (CCD) var. CCD, yedi günün en düşük seviyesi olan 0,007 $’dan 0,015 $’a yükseldikten sonra %114’ten fazla kazanç sağladı. 276. sıradaki kripto para birimi, bu yazıyı yazarken, günde %12’nin üzerinde artışla hala haftalık zirvelerinde işlem görüyor.

Listedeki son coin, görüntü sentezleme ekosistemi Render Network için Ethereum tabanlı altcoin olan RNDR’dir. RNDR, 0,685 dolardan 1,37 dolara tırmandıktan sonra bu hafta %100 kazanç sağladı ve değerini ikiye katladı. Piyasa değerine göre 115. sıradaki kripto para, o zamandan beri geri çekildi ve bu yazı yazılırken 1,26 dolardan el değiştiriyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.