Coinbase, Uyardı, Altı Ethereum Tabanlı Altcoin’i Desteklemeyeceğini Söyledi


0

Coinbase, kripto tüccarlarına Ethereum üzerine inşa edilmiş altı altcoin desteğini sonlandırmaya hazırlandığı konusunda uyarıda bulunan bir uyarı yayınladı.

ABD merkezli kripto ticaret devi, Rally (RLY), DFI Money (YFII), Mirror (MIR), OMG Network (OMG), Loom Network (LOOM) ve Augur’u (REP) listeden çıkarmaya hazırlandığını açıkladı.

Madeni paralar, 29 Mart Çarşamba gününden itibaren ticaret için kullanılamayacak .

Bu varlıklardaki yatırımcılar, fonlarını süresiz olarak çekebilecekler.

Coinbase, “listeleme standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için borsamızdaki varlıkları düzenli olarak izlediğini” belirtmenin dışında, kripto varlıklarını platformundan neden kaldırdığını açıkça belirtmedi.

Mayıs 2021’de yayınlanan bir blog gönderisinde Coinbase, herhangi bir altcoin’in platformda listelenmesi için gereken gereksinimleri ayrıntılı olarak açıkladı.

Borsa, yeni varlıkları listelerken rutin olarak yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik incelemeleri yaptığını ve standartlarını karşılamaya devam etmelerini sağlamak için zaten kabul edilmiş altcoinleri düzenli olarak gözden geçirdiğini söylüyor.

Spesifik olarak borsa, belirli bir madeni paranın merkezileşme düzeyini, gerçek bir kullanım durumu olup olmadığını, kodunun güvenli ve doğrulanabilir olup olmadığını ve projenin arkasındaki ekibin yatırımın bir varlık mı yoksa menkul kıymet mi olduğu konusunda iddialarda bulunup bulunmadığını değerlendirir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.