Bir Kripto Balinası, Analitik Firmasının Ayı Sinyaliyle 28.000.000 Dolar Dogecoin (DOGE) Taşıyor


0

Büyük bir cüzdana sahip bir kripto balinası, yaklaşık iki yıl boyunca en iyi meme parasını elinde tuttuktan sonra aniden Dogecoin’de (DOGE) milyonlarca doları hareket ettiriyor.

Blockchain izleme hizmeti Lookonchain, yaklaşık iki yıldır aktif olmayan bir cüzdanın aniden uyandığını ve işlem sırasında 28.16 milyon dolar değerinde 326.400.000 DOGE transfer ettiğini ortaya koyuyor.

Lookonchain, cüzdanın Mart 2021’de devasa DOGE hazinesini biriktirdiğini gösteriyor.

Büyük balina hareketi, kripto analitik firması Santiment’in Dogecoin’in daha geniş kripto pazarları için düşüş sinyali verdiğini söylemesiyle geldi. Analitik firmasına göre, Dogecoin’in yükselen sosyal ölçümleri, kripto piyasalarının düzeltici bir harekete tanık olabileceğini gösteriyor.

“Dogecoin’e yönelik bu sosyal hacim ve son derece olumlu duygu modeli, coşkunun fiyatları nasıl zirveye çıkardığını mükemmel bir şekilde gösteriyor.

DOGE hakkındaki görüşünüz ne olursa olsun, özellikle bu varlığa ilişkin abartı, tarihsel olarak piyasa düzeltmelerinin habercisidir.”

Dogecoin, son 24 saatte %2’nin üzerinde artışla bu yazı yazılırken 0,087 dolardan işlem görüyor.

Lookonchain’in dikkatini çeken bir başka büyük işlem, son birkaç gün içinde 39 milyon dolardan fazla Dogecoin değerinde bir kripto balinasını kaptı.

Birikim, adresi dünyanın en zengin DOGE adreslerinden biri haline getiriyor. BitInfoCharts’a göre, şu anda 61 milyon dolardan fazla değere sahip 704,2 milyon Dogecoin bakiyesiyle, adres dünyanın en büyük 20. DOGE cüzdanı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.