Binance Launchpool Ön Satış Sui Network | Bedava SUI Coin Kazan


0

Sui Network ‘den beklenen haber sonunda geldi. SUI Coin Binanace ‘te de listelenecek hem de borsaya launchpool ile giriş yapıyor. Hemen detayları anlatalım çünkü sadece 2 gün farm süresi var ve launchpool ile ücretsiz SUI kazanabileceksiniz.

Bu arada Binance Launchpool; BNB veya stablecoin stake ederek, yani havuzlarda kilitleyerek; karşılığında launchpoolda listelenen coinden kazandığınız uygulamadır. Alışık olduğumuz Launchpad ön satışlardan farklı olarak, burada alacağınız coinleri stake karşılığında bedava elde ediyorsunuz. Henüz Binance Borsasına kaydınız yok ise indirimli kayıt linkini buraya ekliyorum.

Binance Launchpool SUI Coin Farming

Toplamda 40 milyon SUI Coin 2 farklı havuzdan dağıtılacak. BNB stake edenler 32 milyon; TUSD stake edenler 8 milyon adet SUI kazacak. Havuzlar 01 Mayıs türkiye saatiyle gece saat 3’de; yani bu gece yarısından sonra açılacak ve 3 mayıs gece 3’te sona erecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında SUI coin kazanacaksınız. Bu arada stake için üst sınır yok, istediğiniz kadar yatırabilirsiniz. Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek SUI coinleri; her saat başı istediğiniz zaman çekebiliyorsunuz. Herhangi bir kilit vs. olmuyor. Ayrıca istediğin zaman BNB ve TUSD coinlerini de unstake edebilirsiniz.

Toplam 40.000.000 adet SUI Coinlerin; %80 ‘i BNB havuzunda ve %20’si TUSD havuzunda dağıtılacak.

Havuzlarda dağıtılacak toplam token adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB veya TUSD ile kendi stake ettiğinizi oranlayıp; alabileceğiniz SUI token adedini hesaplayabilirsiniz. Yani bu hesaba göre anlayacağınız üzere; ne kadar çok coin stake ederseniz ve havuzda ne kadar uzun süre bırakırsanız o kadar çok Sui coin kazanabilirsiniz.

Yapacağınız tek şey buradan Launchpool sayfasına ulaşarak; BNB veya TUSD ‘den birini seçerek belirlenen tarihler aralığında stake etmek.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.