Binance Launchpad Open Campus Ön Satış – EDU Coin Nasıl Alınır?


0
Binance Launchpad Open Campus Ön Satış – EDU Coin Nasıl Alınır?

Selam Coin Avcıları!!

Binance ‘ten piyasayı hareketlendirecek yepyeni bir ön satış duyurusu geldi. Binance borsası’nın 31. launchpad projesinin adı; Open Campusl!!

Hiç zaman kaybetmeden hızlıca ön satış şartlarından bahsederek başlamak istiyorum; sonrasında Open Campus projesini de birlikte inceleriz.

Binance yeni ön satışını bu sabah saat 11 gibi açıkladı. Open Campus projesinin tokeni olan $EDU; borsa kullanıcılarına ön satış ile satılacak. Şimdi buradan şartlara ve tarihlere bakalım.

Binance Launchpad Open Campus Ön Satış Şartları

En önemli detay olarak ilk şunu söyliyim; ön satışa katılma süreci 23 Nisan Türkiye saatiyle 03:00’te başlayacak ve sonraki 5 gün boyunca cüzdanımızda BNB Coin tutarak, $EDU token alım miktarımızı belirleyeceğiz. Open Campus projesinin token adı $EDU diye söyledik zaten; EDU’nun toplam arzı 1 milyar adet ve Binance launchpad de %5 ‘lik bir kısmı olan 50 milyon adedi satılacak. Tokenların ön satış fiyatı 0.05 dolar yani 5 cent satılacak ve kişi başı min. 0.1 BNB ile alıma katılabileceksiniz. Ayrıca bir kişi maks. 15 bin dolarlık alım yapabilecek.

Alım miktarlarıysa, 5 gün boyunca sahip olduğunuz BNB oranlarına göre belirlenecek. BNB tutma ve hesaplama sürecini; aramıza yeni katılanlar için biraz detaylandıralım. 23 Nisan Türkiye saatiyle 3’de; cüzdanlardaki BNB ekran resimleri alınmaya başlayacak. Süreç tam 5 gün sürecek ve 28 nisan saat  gece 3’te sonlanacak. Bu süre boyunca; hesabınızda tuttuğunuz BNB bakiyesi, her saatte bir hesaplanacak ve hazırlık dönemi sonunda ortalaması alınacak. Bu hesaba göre de; $EDU tokendan ön satış alımı yapabileceğiniz miktar belirlenecek.
Burası önemli; sizin bnb ortalamanızın; tüm katılanların BNB ortalamasına oranını göre, alım miktarınız belli olacak. Örneğin; altı günün sonunda ortalaması 1 BNB olan biri, ortalaması 2 BNB olanın, yarısı kadar token alabilecek. Ortalamanızı yüksek tutabilmek için; sürecin başında BNB tutmaya başlamak tabiki daha doğru olacaktır.

Bu arada, ön satışa katılabilmek için; cüzdanınızda BNB tutmak yeterli, stake etmek gibi bir zorunluluğunuz yok. Sadece ön satış günü; katılmak için BNB’lerinizi taahhüt etmeniz gerekiyor. Sadece spot hesabınızdaki BNBler değil; marjin, vadeli işlem, launchpool gibi yerlerde tuttuğunuz BNB’ler de hesaplamaya katılacak.

Ön satış BNB taahhüt süreci; 28 nisan sabah saat 9 da başlayacak ve saat 12 de sonlanacak. Saat 12den sonra da; taahhüt ettiğiniz BNB’nize göre; alacağınız token adedi hesaplanacak ve 28 Nisan saat 13’de EDU tokenler hesabınıza yatırılacak. Alabileceğiniz EDU tokenlerın karşılığı olan ödemeyi, taahhüt ettiğiniz BNB’den otomatik kesilecek. Ayrıca bir ödeme yapmıyorsunuz yani. Ön satış Launchpad bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlıca tekrarlıyorum; cüzdan kontrolleri 23 nisan gece 3’de BNB hesaplaması başlayacak ve 28 nisan saat  gece 3’te sonlanacak. 28 nisan sabah saat 9’da; biraz önce gösterdiğimiz sayfadan KATIL tuşuna basarak, BNBlerinizi taahhüt edeceksiniz. Bunun için 3 saatiniz olacak, sonrasında $EDU token direk olarak Binance borsasında listelenecek. Binance ön satışları, genellikle çok fazla X’ler yapıyor. Bu güne kadarki örneklerde bunu fazlasıyla gördük. Ön satış zamanlarında BNB fiyatında da ciddi artışlar gerçekleşiyor. Dikkatli olmak kaydıyla bu da değerlendirilebilir. Şimdi hızlıca Open Campus’ü de bir inceleyelim.

Open Campus EDU Coin Analiz

Open CAMPUS öğretmenlerin ve içerik oluşturucuların oluşturdukları içerikten para kazanmalarını sağlayarak dünyanın eğitim içeriğini tokenleştirmeyi amaçlayan, topluluk liderliğindeki bir web3 eğitim protokolüdür. Misyonu, öğretmenlerin topluma katkılarının tanınmasını sağlamak ve dünya çapındaki öğrenciler için küresel, alternatif bir eğitim sistemi sağlamaktır.  Projenin partnerleri arasında Animoca Brands, The sandbox, Highstreet, mocaverse, Hooked ve tiny tap var. Animoca ki zaten hepimiz biliyoruz, lider metaverse ve gamefi yatırımcısı zaten şirketin değeri 10mlyar dolara dayandı. The sandbox ve highstreet de Binance destekli ve ön satışlarını borsada yapan; revaçtaki 2 metaverse projesi.

Tiny Tap de Open Kampüs Protokolünü ilk uygulayan şirket ve 9 milyondan fazla aile, 100 binden fazla içerik oluşturucu ile App Store ve Google Play’de en çok hasılat yapan 10 çocuk mobil uygulamasından biri olmuş. Susam Sokağı, Oxford University Press ve birçok ünlü markayla ortaklığı var. TinyTap’in 2022’deki Genesis  müzayedesinde, NFT’lerin 12 tanesi 200 Ethereum üzerinde satış değerine ulaşarak, kendi alanında büyük bir rekora imza attı. Open Campus bizleri, topluluklarına katılmaya ve eğitimin geleceğini inşa etmeye davet ediyor.

Binance Launchpad Ön Satış İstatistikleri: https://cryptorank.io/fundraising-platforms/binance-launchpad

Son olarak Binance’te yapılan geçmiş ön satışlara da bir göz atarak videoyu tamamlayalım. Tahminen bir çoğunu zaten siz de biliyorsunuzdur. Geriye doğru gittikçe; son olarak BNB domain hizmeti sağlayan; Space ID’nin ön satışı yapılmıştı ve piyasanın o günlerde kötü olmasına rağmen 40x’e kadar artış yakaladı. Bir önceki ön satış olan Hooked’da da tamamen aynı senaryolar yaşandı ve onda da 40x’i görebildik. Ama onun da öncesindeki STEPN tüm dünyada en büyük hype olan projelerden olmuştu ve ATH anında 400 küsür x leri görmüştük. Tahminen bir önceki ön satışlara benzer yükselişi $EDU’da da görebiliriz.

Binance ön satışıyla ilgili tüm önemli linkleri ve indirimli Binance kayıt linkini; aşağıya videonun açıklamalarına ekleriz ve yorumlarda en başa sabitleriz.

Bizimle birlikte roket coin avları yapmak, ön satış, testnet ve airdroplarla güzel paralar kazanmak için; kanala abone olup Coin Hunters Takımına katılmayı unutmayın. Ayrıca tüm paylaşımlarımızı anında görmek için, bizi twitter ve telegram ‘dan da takip edin. Aklınıza takılan soruları da sorabilirsiniz.

Bir sonraki videomuzda görüşmek dileğiyle Hoşcakalın!!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.