Binance Launchpad Arkham ARKM Coin Ön Satış Fırsatı


0

ARKM Coin Nasıl Alınır? Sıradaki 100X Potansiyelini Kaçırma!

Selam Coin Avcıları!!

Binance ‘e yeni ve harika bir ön satış geldi. Yine her zamanki gibi önemli bir projenin satışı yapılacak; 50x 100x görme ihtimalimiz çok kuvvetli. EVET!! Binance’in 32. launchpad projesinin adı; Arkham!!

Hiç zaman kaybetmeden hızlıca ön satış şartlarından bahsederek başlamak istiyorum; sonrasında birlikte projeyi de inceleriz. Bu arada bizi takip edenler hatırlayacaktır; Arkham piyasaya çıktığında ilk kullanıcılardan olmuştuk.

Binance yeni launchpadini bu sabah açıkladı. Arkham projesinin tokeni olan $ARKM ön satışına her zaman olduğu gibi yine BNB tutarak katılacağız. Ön satışa katılabilmek için tabiki Binance borsasına kaydınız bulunması gerekiyor. Eğer, hala kaydınız yok ise, %10 indirimli kayıt linkini buraya bıraktım, hızlıca kaydınızı yapıp, KYC doğrulamasını tamamlayın. Şimdi buradan şartlara ve önemli tarihlere geçelim.

En önemli detay olarak ilk şunu söyliyim; ön satışa katılma süreci 11 Temmuz Türkiye saatiyle 03:00’te yani bu gece başlayacak ve sonraki 6 gün boyunca cüzdanımızda BNB Coin tutarak, $ARKM token alım miktarımızı belirleyeceğiz. ARKHAM tokenin adı $ARKM diye söyledik zaten; toplam arzı 1 milyar adet ve Binance launchpad de %5 ‘lik bir kısmı olan 50 milyon adedi satılacak. Tokenların ön satış fiyatı 0.05 dolar yani 5 cent satılacak ve kişi başı min. 0.1 BNB ile alıma katılabileceksiniz. Ayrıca bir kişi maks. 15 bin dolarlık alım yapabilecek.

Alım miktarlarıysa, 6 gün boyunca sahip olduğunuz BNB oranlarına göre belirlenecek. BNB tutma ve hesaplama sürecini; aramıza yeni katılanlar için biraz detaylandıralım. 11 Temmuz Türkiye saatiyle 3’de; cüzdanlardaki BNB ekran resimleri alınmaya başlayacak. Süreç tam 6 gün sürecek ve 17 temmuz gece saat 3’te sonlanacak. Bu süre boyunca; hesabınızda tuttuğunuz BNB bakiyesi, her saatte bir hesaplanacak ve hazırlık dönemi sonunda ortalaması alınacak. Bu hesaba göre de; $ARKM tokendan ön satış alımı yapabileceğiniz miktar belirlenecek.

Burası önemli; sizin bnb ortalamanızın; tüm katılanların BNB ortalamasına oranını göre, alım miktarınız belli olacak. Örneğin; altı günün sonunda ortalaması 1 BNB olan biri, ortalaması 2 BNB olanın, yarısı kadar token alabilecek. Ortalamanızı yüksek tutabilmek için; sürecin başında BNB tutmaya başlamak tabiki daha doğru olacaktır. Bu arada, ön satışa katılabilmek için; cüzdanınızda BNB tutmak yeterli, stake etmek gibi bir zorunluluğunuz yok. Sadece, ön satış günü; katılmak için BNB’lerinizi taahhüt etmeniz gerekiyor.

Sadece spot hesabınızdaki BNBler değil; marjin, vadeli işlem, launchpool gibi yerlerde tuttuğunuz BNB’ler de hesaplamaya katılacak. Binance’nin ön satış mekaniğini anlattığı, özel bir sayfası da var; linki buraya ekliyorum. Siz de detaylıca incelersiniz.

Ön satış BNB taahhüt süreci; 17 temmuz sabah saat 9 da başlayacak ve saat 12 de sonlanacak. Saat 12den sonra da; taahhüt ettiğiniz BNB’nize göre; alacağınız token adedi hesaplanacak ve yine aynı gün saat 13’de ARKM tokenler hesabınıza yatırılacak. Alabileceğiniz ARKM tokenlerın karşılığı olan ödemeyi, taahhüt ettiğiniz BNB’den otomatik kesilecek. Ayrıca bir ödeme yapmıyorsunuz yani. Peki Arkham ön satışına nasıl katılıyoruz?

Ön satış Launchpad bölümüne buradan ulaşıyorsunuz. İşte buradan girip 17’sinde BNB’lerinizi taahhüt edeceksiniz; o güne kadar tek yapmanız gereken cüzdanınızda BNB tutmak!! Hızlıca tekrarlıyorum; cüzdan kontrolleri 11 temmuz gece 3’de başlayacak ve 17 temmuz saat gece 3’te sonlanacak. 17 temmuz sabah saat 9’da; buradaki KATIL tuşuna basarak, BNBlerimizi taahhüt edeceğiz, bunun için acele etmenize gerek yok, 3 saatimiz olacak! Taahhüt dönemi de bitince; $ARKM token listeleme öncesi cüzdanımıza gönderilecek ve sonrasında direk olarak Binance borsasında listelenecek.

Binance ön satışları, genellikle çok fazla X’ler yapıyor. Bu güne kadarki örneklerde bunu fazlasıyla gördük. Ön satış zamanlarında BNB fiyatında da ciddi artışlar gerçekleşiyor. Dikkatli olmak kaydıyla bu da değerlendirilebilir. Şimdi hızlıca ARKHAM’ı da inceleyelim.

ARKHAM ARKM Coin Analiz

Arkham İntelligence; Blok zincir üzerindeki anonimlik örtüsünü kaldırıyor. Artık ünlü traderların, kişilerin, yatırım şirketlerinin ve fonların zincir üstü hareketlerini izleyebileceğiniz bir platform geliştirmişler. Arkham, blockchain işlemlerini sistematik olarak analiz eden; kullanıcılara işlemlerin arkasındaki kişileri ve şirketleri, davranışlarına ilişkin verileri ve analitiği gösteren bir kripto istihbarat platformu da diyebiliriz.

Hedefine aldığın,trader yada fonları portföyüne ekleyerek; uyarılar ve takip çizelgeleri oluşturabilir ve takip edebilirsin. Takibinde olan verileri görselleştirerek, orada yapılan işlemleri rahatça analiz etmeni kolaylaştırıyor. Takip ettiğin adreslerin tüm işlemlerine erişmeni ve istediğin gibi filitre ederek kolayca analiz etmeni de sağlıyan; Arkham projesi. Arbitrum, Ethereum, Polygon, Optimism gibi neredeye tüm önemli ağlarla işbirliği içerisinde ve bu ağlardaki hareketleri takip ediyor. Bu arada Arkham piyasaya ilk çıktığında twitterda beta giriş linkini paylaşma ve takipçilerimizle birlikte ilk kullanıcılarından olmuştuk.

Projenin detaylarına baktık; Son olarak şunu da belirterek videoyu tamamlayalım;  

Binance’te yapılan geçmiş ön satışlara da bir göz atalım. Tahminen bir çoğunu zaten biliyorsunuzdur. Geriye doğru gittikçe; en son web3 eğitim platformu Open campus EDU coin ön satışı yapılmıştı ve 35xe kadar artış yakaladı. Önceki ön satışlarda da en az 30-40x gibi benzer senaryolar gördük. Liste bu şekilde devam ediyor; hepsini cryptorank ’ten inceleyebilirsiniz.

Bizimle birlikte roket coin avları yapmak, ön satış, testnet ve airdroplarla güzel paralar kazanmak için; Youtube kanalımıza abone olup Coin Hunters Takımına katılmayı unutmayın. Ayrıca tüm paylaşımlarımızı anında görmek için, bizi twitter ve telegramdan sosyal medya adreslerimizden  takip edin. Aklınıza takılan soruları da sosyal medya hesaplarımızdan iletebilirsiniz.

Başka bir ön satışta görüşmek üzere..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.