Coral Finance Premium Trading Nedir?


0

DeFi ticaretinde bir paradigma değişikliği getiren premium ticareti öneren ilk proje Coral Finance oluyor. Kripto paralarda keşfedilmemiş dönemler boyunca premium değerlerin kilidini açarak kullanıcılar için yüksek getiri sağlayacak.

Coral Finance, hem proje tarafları hem de kullanıcılar için değerli bir çözüm sunuyor. Likidite sağlayarak, kullanıcılar gelir elde edebilir ve coin değeri artışından yararlanabilirken, aynı zamanda ek olarak sermaye korumasından da yararlanabilir. Coral Finance, premium trade faaliyetlerinde bulunmak ve olumlu bir ekonomik döngüden gelir elde etmek isteyenler için ideal bir platform olacak.

Primary Trade

Coral Finance’in amiral gemisi ürünü cSwap, birinci sınıf ticaret çözümünün kalbidir. Premium havuzlar aracılığıyla, kullanıcılar likidite ekleyebilir ve orijinal coinlerden basılan cToken’ları alıp satabilir, bu da kripto para birimlerinden organik olarak yararlanmalarına olanak tanıyacak. Temel varlıklar olarak cToken ticareti için yeni bir pazar yaratırken, platformun ticaret stratejileri son derece uygulanabilir ve sorunsuz bir ticaret deneyimi sağlayacak.

Premium trade’in öne çıkan en önemli özelliklerinden biri, cToken’ların fiyatına yansıyan kriptolar üzerinde organik kaldıraç sağlamasıdır. Temel varlıklar olarak cToken ticareti yapmak için yeni bir pazar yaratılsa da, ticaret stratejileri oldukça uygulanabilir.

Likidite, prime havuzlarının işletilmesinde önemli bir rol oynar. Tokenle teşvik olarak geri vererek likidite çeken DeFi1.0 protokollerinden farklı olarak, kullanıcıları token enflasyonu yaratmadan aktif olarak likidite eklemeye teşvik eden Premium Teşvik Mekanizmasını (PIM) yeniliyor.

Premium Incentive Mechanism – Premium Teşvik Mekanizması (PİM) Nedir?

Prim Teşvik Mekanizması (PIM), kullanıcılara varlıklarında daha fazla ekonomik değer sağlamak ve sermaye verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Staking ve likidite madenciliği gibi geleneksel teşvik mekanizmaları, zaman içinde azalan Yıllık Yüzde Getiri (APY) nedeniyle kullanıcıları likidite eklemeye teşvik etmekte başarısız oluyor. Bu, katılımcıların madencilik ve satış yapma kısır döngüsüne yol açarak enflasyona ve kullanıcılar için varlık kaybına neden oluyor.

PIM ile kullanıcılar, uzun vadeli yatırımlarla ilgili riskler olmadan yüksek APY’nin avantajlarından yararlanabilirler ve bu da onu, yatırım getirilerini en üst düzeye çıkarmak isteyenler için cazip bir seçenek haline getirecek.

Basit bir örnek verelim, 20.000$’a bir BTC satın aldınız, ardından Coral Finance premium ticaret mekanizması altında CBTC’nizi 60.000$’a satabilirsiniz. Verim %300’e ulaştı!

Sonuç olarak Coral Finance, Nautilus Zincirinin gücünü Web3 kullanıcılarına birinci sınıf bir ticaret deneyimi sağlamak için kullanan türev ticaret piyasasında heyecan verici yeni bir oyuncu.

Coral Finance Nedir yazımıza buradan ulaşabilirsini!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.