Swaylend Testnet Rehberi


0

Gelmesini beklediğimiz önemli projelerinden biri olan Fuel Netwok üzerinde geliştirilen ilk DEFI yani merkeziyetsiz borç alıp verme plaformu swaylend platform testnetine katılacağız.

Platforma buradan ulaşıyoruz.

Platforma ulaştıktan sonra, “Connect Wallet” diyoruz. “Generate Account” ile yeni bir cüzdan açıyoruz. Cüzdanımızı açtıktan sonra sağda cüzdan adresimizi görebiliriz. Oradan “Copy Seed” diyerek Private Key’inizi almayı unutmayın.

Uyarı: Ayrıca cüzdan bağlantınızı kopartmayın, Her connect wallet dediğinizde yeni bir cüzdan oluşturmak zorunda kalabilirsiniz. Sayfayı yenilediğinizde bağlı olan cüzdanınız kaybolmuyor.

Sonrasında “Faucet” bölümüne gidiyoruz. Ethereum başta olmak üzere, size verilmiş olan tüm coinlerin faucetten mintleyerek cüzdanımıza alıyoruz.

Deposit

Faucetten aldığımız tokenleri istediğiniz miktarla Deposit bölümünden platforma borç veriyoruz. Sonrasında verdiğimiz borcun bir kısmını da – butonuna basarak withdraw yapıyoruz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra,

Borrow

Platformun ikinci bölümü olan borç alma kısmına geçiyoruz. Burada yatırdığımız miktara göre platformdan borç almamız gerekiyor. Rehberi yazdığım sırada Borrow kısmında hata veriyordu. Yaparken kontrol edin. Discorddan yaşadığınız hataları ekibe iletin.

Borç aldıktan sonrasında bir kısmı geri ödüyoruz. Platformu bol bol kullanıyoruz.

Buradan discord kanalına katılabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.