Swan Chain Saturn Testnet’inde Yol Yarılandı


0

Dostlar geçtiğimiz haftalarda Swan Chain Saturn testneti hakkında paylaşımımız olmuştu. Swan twitter hesabından Testnet ile ilgili bazı metrikler paylaşıldı. Şimdi sizler için onları özetliyorum.

Testnet ile ilgili rehberimiz burada!

Toplam adres sayısında çok ciddi bir sayıya ulaşılmış. 3.404.000 adres işlem yapmış. Toplam 85.922.000 kontrat oluşturulmuş. Toplam işlem sayısı 36 milyonu aşıyor. Transfer edilen toplam ETH miktarı ise 5 milyonu aşıyor. Bugünlerde günlük işlem adedi ise 2 milyonu aşıyor. Blokzincir ile ilgili diğer metrikler için ziyaret edebilirsiniz.

Network Provider sayısı 26 iken toplam UBI ödülü ise 20,335 SWAN. Günlük ortalama UBI ödülü ise 23,14 SWAN

En azından testnete bir yerden dahil olmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca projenin sosyal medya kanallarını da mutlaka takip edin.

Swan Chain Nedir? yazısı için tıklayınız!

Çok kısaca Swan Chain nedir bahsedeyim. OP Stack üzerine inşa edilmiş bir Ethereum Layer-2 AI bilgi işlem blokzinciri olarak inşa edilen Swan Chain, Web3 ve AI projelerinin depolama, bilgi işlem, CDN ve ödemeyi tek bir pakete entegre etmesine yardımcı oluyor. Swan Chain, GPU ve bulut altyapısından yararlanarak, sayısız Web3 projesinde merkeziyetsiz hesaplamayı teşvik ederken, yapay zeka modellerinin hesaplama açısından yoğun gereksinimlerini ustaca karşılıyor.

Website / Discord / GitHub / Telegram / Twitter

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.