Shiba Inu Geliştiricisi, Gelecek SHIB Metaverse’ye İlişkin Bilgi Verdi


0

Shytoshi Kusama, Shiba Inu (SHIB) ekosistemi metaverse projesini sergilemek için hızlanırken kripto topluluğuna bir teaser veriyor.

Shytoshi Kusama, Shiba Inu’nun Austin, Teksas’ta düzenlenen 2023 SXSW müzik ve film festivalindeki en iyi film afişi yarışmasına girişi olarak hizmet edecek bir görseli açıkladı.

Shiba Inu’nun baş geliştiricisine göre, görüntü SHIB: The Metaverse projesinin ilk oyun içi görüntüsünü sunuyor.

“Shib: The Metaverse’in bu afişi, SXSW23’te en iyi film afişi için düzenlenen bir yarışmada. SHIB ordusu, SXSW’ye ne düşündüğünüzü bildirin! (Ve evet, bu meta evrenin içinden bir çekim!).”

Kasım 2022’de Shiba Inu, yeni meta evreninin konsept resmini ilk kez ortaya çıkardı.

Bir blog gönderisine göre proje, büyük ölçüde SHIB topluluğunun geri bildirimlerine dayanan sürükleyici bir deneyim yaratmak için görselleştirme stüdyosu The Third Floor ile birlikte çalıştı.

“Tech Trench ortamı fikri, antik çağlardan kalma, ancak atmosferi kucaklayan milyonlarca topluluk üyesinin eğitim süreci ve bilgisi nedeniyle hiper teknolojik bir caddeye dönüşen sürükleyici bir siper fikridir. fütürist bir modernizm ve benzeri mucizeler tarzında.

Bu merkez, bir proje ve topluluk olarak SHIB’in katlandığı yenilikçi ve cüretkar yolculuktan öğrenilen dersler ve kültürel güvence ile daha derin bir bağlantıya olanak tanır.”

Geliştiriciler daha önce, katılımcıların SHIB’nin tarihini sergileyen 11 merkezden biri olan WAGMI Tapınağı’nda sanal gerçeklik turunu deneyimlemelerine olanak tanıyarak yeni meta evreni 2023 SXSW müzik ve film festivalinde sergileyeceklerini söylediler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.