Kripto Seyahat Platformu Travala; Shiba Inu (SHIB) Sahipleri İçin Yeni Bir Program Başlattı


0

Kripto dostu bir seyahat firması, popüler bir Dogecoin (DOGE) rakibi olan Shiba Inu (SHIB) sahipleri için yeni bir ortaklık programı başlatıyor.

Yeni bir duyuruda seyahat devi Travala, Shiba Inu sahiplerinin, üyelerin davet ettikleri her kişinin rezervasyonlarından belirli bir yüzde kazanmasını sağlayacak ortaklık programlarına katılabileceklerini söylüyor.

Şirketin resmi web sitesinde belirtildiği gibi;

“Bir İştirak Ortağı olarak, müşteriye dönük varlıklarımızı kanallarınız aracılığıyla entegre edersiniz ve karşılığında benzersiz ortaklık bağlantınız üzerinden yapılan her rezervasyon için bir komisyon kazanırsınız… Ortak bağlantınız aracılığıyla bir Travala.com hesabına kaydolan ve rezervasyon yapan her yeni kullanıcı için %0,5 oranında ekstra komisyon alacaksınız. Mevcut bir Travala.com hesabı olan ve rezervasyon yapan kullanıcılar, ekstra %0,5 komisyon için uygun olmayacaktır.”

Hangi dijital varlık ortaklarının yönlendirmeler yoluyla kazanabileceği belirtilmemiş olsa da Travala, şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Solana dahil olmak üzere düzinelerce dijital para birimini kabul ettiği için kripto varlıklarıyla yakın çalışmasıyla biliniyor. (SOL) ve DOGE.

Firma ayrıca dünyanın en büyük kripto borsasının ödeme platformu olan Binance Pay ve Crypto.com’un ödeme ağı aracılığıyla ödeme kabul ediyor.

Bu, Travala’nın geçen Kasım ayında Shiba Inu ile yaptığı ilk iş birliği değil, SHIB’ye sahip olduklarını doğrulayabilen herkese 25 dolarlık seyahat hediye çekleri teklif etti.

SHIB, yazı yazılırken son 24 saat içinde kısmi bir düşüşle 0,000011 $’dan işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.