Gelecek Boğanın Yıldızı Hangi Coinler Olacak?


0

Popüler bir kripto para birimi analisti ve etkileyicisi, geçtiğimiz günlerde Electric Capital’in bir raporuna göre Polkadot ($DOT) ve Cosmos’un ($ATOM) bir sonraki döngüde daha geniş kripto para piyasasından daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğunu ortaya çıkardı.

Coin Bureau sunucusu Guy Turner, Google’ın sahip olduğu video paylaşım platformu YouTube’da 2,2 milyondan fazla abonesiyle paylaştığı bir videoda, her iki blok zincirinin de ayı piyasası sırasında geliştiricileri hem çekebildiğini hem de elinde tutabildiğini ortaya koydu. Solana ($SOL) ve Polygon ($MATIC) gibi rakiplerden daha fazla finansman sağlıyor.

Analiste göre bu, yatırımcılar yükselişe geçtiğinde her iki dijital varlığın da daha geniş kripto para piyasasından daha iyi performans gösterebileceği anlamına geliyor. DOT ve $ATOM.

Per Turner, “Önemli ölçüde daha az finansmana sahip olmasına rağmen bir geliştirici tabanı oluşturmaya devam edebilme yeteneği, her iki projenin de paylaştığı başka bir niteliktir.” Daily Hodl’un bildirdiği gibi analist, önceki döngüde projelere yönelik coşku eksikliğinin “bir sonraki döngünün onların parlama zamanı olacağını gösterdiğini” söyledi.

Electric Capital raporu, Solana, Polkadot, Cosmos ve Polygon için geliştirici sayısının 2018 kripto krizi sırasında 200’ün altındayken şimdi 1.000’in üzerine çıktığını gösteriyor.

Aptos (APT) gibi blok zincirleri, geliştirici sayısında yıllık %50’nin üzerinde bir artış yaşarken, Near Protocol yıldan yıla %40’lık bir artış gördü. Ancak Turner, düzenleyici belirsizliklerin ve potansiyel kripto fiyat düşüşlerinin, projelerin geliştiricileri elde tutma becerisine zarar verebileceği konusunda uyarıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.