Enchanter Finance Testneti


0

Son dönemde en çok konuşulan projelerin başında gelen Aptos Network’ün üzerinde projeler gelişmeye devam ediyor. Özellikle bu dönemde Aptos Network’ü yakından takip etmekte fayda var.

Aptos üzerinde geliştirilen DEX platformu olan Enchanter Finance testnetine katılıp görevleri yerine getiriyoruz. Hızlıca başlayalım;

Öncelikle Aptos Network’ü kullanmak için Martian Wallet buradan indiriyoruz. İndirdikten sonra, Metamask kurulumu gibi (Metamask kurulumu adım adım öğrenmek için buradan yazımıza ve videomuza ulaşabilirsiniz.) adımları takip ediyoruz. Anahtar kelimelerimizi bir yere not ettikten sonra platforma geçiş yapıyoruz.

Enchanter Finance platformuna buradan ulaşabilirsiniz.

Cüzdanımızı platforma bağladıktan sonra;

Swap işlevini kullanmadan önce devnet $APT coinlerini talep etmelisiniz . Başarılı cüzdan bağlantısından sonra, “Request APT ” butonuna tıklayın ve APT coinlerinizi alın.

Ardından, XBTC için APT’yi veya APT için XBTC’yi seçin ve swap işlemleri yapın, şuan platformda USDT XBTC var tüm swap çeşitlerini denemeyi unutmayın.

Swap işlemini tamamlandıktan sonra “POOL”a gidin ve “ + New Position ”a tıklayın ve APT-XBTC çifti için likidite ekleyin.

Başarıyla likidite sağladıktan sonra, Poollara genel bakışta pozisyonunuzu görebileceksiniz. Ayrıca diğer token eşleştirmeleri için likidite eklemeyi unutmayın.

Bu işlemleri hallettikten sonra , şimdi yapmanız gereken tek şey buradaki formunu doldurmaktır, böylece Enchantment Spell’i (II) 7 gün içinde discord hesabınıza doğrulayıp dağıtabiliriz.

Form için gerekli olan görevleri buraya ekleyelim;

 1. Swap ve XBTC likidite işlemlerinin yapılması yukarıda detaylı şekilde anlattık.
 2. Buradaki twitter gönderisindeki görevleri tamamlayın. (RT, tag vs. gibi basit görevler.)
 3. Yukarıda verilmiş olan formu doldurup göndermeniz gerekiyor.

Projenin discord kanalına buradan ulaşarak katılıp doğrulama işlemlerinizi halletmeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.