DackieSwap Testnet Rehberi


1

Coinbase’in Base test ağı üzerinde geliştirilen Dackie Swap’ın platform testnetine birlikte katılacağız. Her zamanki gibi önce test ağlarını metamask cüzdanımıza ekliyoruz. Sonrasında test tokenleri alıyoruz. Bu bölümü adım adım anlatalım.

Metamask’a Base Goerli Ağını Ekleme

BURADAN chainlist sitesine ulaşıyoruz. Cüzdanımızı bağlıyoruz. Test ağları kutucuğuna tik atıyoruz ve arama kutusuna Base Goerli Test ağı yazdığınızda karşınıza çıkacaktır. “Add to Metamask” diyerek cüzdanımıza ekliyoruz.

Goerli ETH Faucet

BURADAN faucet gidiyoruz ve Goerli ETH ağında test tokenleri istiyoruz. Cüzdanımıza test ETH’ları geldiğinde bunları Base ağına geçireceğiz.

Goerli Base Bridge

BURADAN sitesine ulaşıyoruz ve cüzdanımızı bağlıyoruz. Goerli ETH ağından Base Goerli ağına ETH gönderiyoruz.

Test tokeni ve bridge işlemleri bittikten sonra, Sıra geldi platformu kullanmaya;

Dackie Swap

BURADAN platforma ulaşıyoruz. Goerli Base ağında cüzdanımızı bağlıyoruz. İlk yapacağımız işlem Sağ bölümde olan fauceti kullanmak. Faucet butonuna bastığınızda sizden bir twit atmanızı istiyor bu twiti attığıınızda ise cüzdan onayı alarak size test tokenleri veriyor. Swap bölümünde tüm tokenleri birbiriyle takas ederek bol bol işlem yapalım.

Dackie Swap Pool

Bu bölümde ise, elimizdeki tokenler ile likidite havuzları oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz havuzların bir kısmını geri çekiyoruz. Site üzerindeki aktif olan tüm buton ve fonksiyonları kontrol etmeyi unutmayın.

Testneti ara ara tekrarlamakta fayda var.

Bulduğunuz aksaklıklar, hatalar veya öneriler için BURADAN ekibe iletebilirsiniz. Oradaki doldurduğunuz bilgileri ve cüzdan adresinizi doğru şekilde verdiğinize emin olun!

Sosyal Medya ve Discord

Hiç sevmiyor olsak bile, ekipler sosyal medya görevlerine çok önem veriyor. Bu nedenle bu görevleri yapmayı unutamyın. Öncelikle BURADAN giderek Optimism ağında bir NFT mintlememiz gerekiyor. Yaklaşık 1,5$ Optimism ağında ETH ihtiyacımız olacak.

BURADAN discord kanallarına katılarak, doğrulama ve dağıtılan rolleri almayı unutmayın.

Discord’da bazı rolleri almak için GUILD görevlerini yapmanız gerekiyor. Guild görevlerine BURADAN ulaşabilirsiniz. Discord rolleri oldukça önemli. Alabileceğiniz rolleri şimdiden alın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 4
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. devam..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.