Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ABD Borsasının Yıllık 2.625.000.000 Dolarlık Kaybının Ortasında Kriptonun “Umutsuzluk Aşamasında” Olduğunu Söyledi


0

Kripto borsası Coinbase, ayı piyasasının bir sonucu olarak mücadele ediyor ancak şirketin CEO’su Brian Armstrong, uzun vadeli olduklarını söylüyor.

Çarşamba günü yapılan bir kazanç görüşmesi sırasında Armstrong, endüstrinin kripto döngüsündeki bu zor dönemlerden birinden geçtiğini söyledi.

“Kriptodaki anlatı her iki yılda bir tersine dönme eğilimindedir. Ya mantıksız bir taşkınlık ya da umutsuzluk. Hiçbiri herhangi bir zamanda doğru değil, ama şu anda o umutsuzluk aşamalarından birindeyiz.

Coinbase’in hissedarlarına sunduğu dördüncü çeyrek ve tam yıl 2022 raporu, ABD merkezli en büyük kripto para borsasının geçen yıl 2,64 milyar dolar kaybettiğini gösteriyor . 2021’de firma 3,62 milyar dolar net gelir bildirdi.

İç karartıcı rakamlara rağmen Armstrong, mevcut ortamın Coinbase gibi kripto odaklı şirketler için bile faydalı olabileceğini söylüyor.

Gürültünün ve olumsuzluğun ötesinde, kripto alanında güzel şeyler oluyor diyor.

“Coinbase gibi bu alana odaklanan inşaatçılar için bir fırsat var. 

Geçen yıl veya son çeyrekte olanlara öylece bakamazsınız. 

2023 yılının Ocak ayındaki Bitcoin fiyatı, 2020’deki ortalama fiyata kıyasla %80 arttı. Kriptoda çalışan yazılım geliştiricilerin sayısı 2020’den bu yana ikiye katlandı ve bence bu, geleceğin nereye gittiğine dair harika bir öngörü.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.