Binance Launchpool Maverick Protocol Ön Satış – MAV Coin


1

Avcılar Takımı Selam! Binance tam zamanında yeni bir Launchpool açıkladı; Maverick Protocol

Market kötü gidiyordu, bu haber piyasaya biraz hareket getirebilir. Zaman kaybetmeden başlamak istiyorum çünkü proje de güzel, iyi kazanç yapabiliriz. İlk olarak Binance Launchpool detaylarına bakalım; arkasından projeden de bahsederiz.

Bu arada hiç bilmeyenler olabilir; Binance Launchpool, BNB veya TUSD gibi stablecoinleri stake ederek, yani havuzlarda kilitleyerek; karşılığında launchpoolda listelenen coinden kazandığınız uygulamadır. Alışık olduğumuz Launchpad ön satışlardan farklı olarak, burada alacağınız coinleri stake karşılığında bedava elde ediyorsunuz.

Detaylara inmeden hatırlatalım. Etkinliğe katılmak için tabi ki Binance borsasında kaydınız olmalı ve KYC doğrulamasını yapmanız gerekiyor. Eğer yoksa buraya komisyon indirimli linki bıraktım; oradan hızlıca kayıt olabilirsin. Etkinliğe geri dönelim.

Launchpool’a buradan girebilirsiniz; Farming dönemi 25 gün sürecek ve yaklaşık 10 saat sonra başlıyor! Burada da gördüğünüz üzere BNB veTUSD havuzları var. Toplamda 30 milyon Maverick Coin 2 farklı havuzdan dağıtılacak. BNB stake edenler 24 milyon; TUSD stake edenler 6 milyon adet MAV kazacak. Stake Farm dönemi; 14 haziran gece saat 3’de, yani bu gece yarısından sonra açılacak ve 9 temmuz 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında MAV coin kazanacaksınız. Bu arada stake için üst sınır yok, istediğiniz kadar yatırabilirsiniz. Havuzlarda dağıtılacak toplam token adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB veya TUSD ile; kendi stake ettiğini oranlayıp; bu orana göre alabileceğin MAV token adedini hesaplayabilirsin.

Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek MAV coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyorsunuz veya artık kazmak istemiyorsun, istediğiniz zaman BNB ve TUSD coinlerini unstake edebilirsiniz. Tabi ne kadar uzun kalırsan ve ne kadar çok BNB veya TUSD stake edersen; o kadar çok MAV coin kazanacağını unutma!! Coin şu an herhangi bir borsada listeli değil. Launchpool döneminde yada bitimine yakın Binance’te listelenecektir. Bu da tokenin ilk çıkışında fiyatına çok olumlu yansıyacaktır. Tekrar stake yapacağınız kısmı göstereyim! Elinizdeki tuttuğunuz varlığa göre; BNB veya TUSD havuzlarından istediğiniz seçip, örneğin BNB seçelim havuza BNB lerini yatırıyorsunuz. Bu gece saat 3’ten sonra da hemen MAV token kazanmaya başlıyorsunuz. Şimdi artık biraz da Maverick protokolden bahsetmek istiyorum!!

Maverick Protocol; Ethereum ve Zksync era ağında, likidite ekleme ve swap platformu. Maverick Protokolü, traderler, likidite sağlayıcılar, DAO hazineleri ve geliştiriciler için en likit piyasaları kolaylaştırmak üzere oluşturulmuş, merkezi olmayan finans için devrim niteliğinde bir Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) tarafından desteklenen yeni bir altyapı sunuyor. Buradaki likidite havuzları diğer DEX platformlarından farklı olarak yeni bir Otomatik Piyasa Yapıcı sistemi ile geliştirilmiş. Right Mode ile yükseliş piyasasında eklediğiniz likidite pozisyonla birlikte hareket ederek, belli aralıkların dışında kalmanızı engelleyecek  ve likidite havuzlarından kazancınızın devam edeceği anlamına geliyor. Left mode ise tam tersi eklediğiniz likidite çiftinde düşüş olduğunda havuzun devam etmesini sağlıyor. Her ikisini bir arada olduğu Mode both (booft) ile iki yönde de likidite havuzlarından kar etmeye devam edebileceğiniz şekilde yeni nesil bir likidite havuzu oluşturmuşlar.

Yatırımcıları arasında Pantera, Jump, Circle ve Spartan gibi çok önemli fonlar ve projelerin olduğunu görebiliyoruz. MAV coin coinmarketcap sitesinde yer alıyor ancak henüz listeli olmadığından fiyatı bulunmuyor. 

Ayrıca maverick projesini zkSync ERA ağında kullanabilirsiniz. Çok önem verdiğimiz ve büyük bir airdrop beklediğimiz zkSync ERA sürecine dahil olmak için; sitemizdeki rehberi veya youtubedaki videomuzu incelemenizi tavsiye ediyorum. Hatta sadece zksync era değil; sitede Starknet, Layer Zero ve Lens gibi büyük projelerin rehberlerini ve henüz daha çok yeni olan projelerin testnetlerine de katılabilirsiniz. 

Yazıyı bitirmeden önce; bizimle birlikte roket coin avları yapmak, ön satış, testnet ve airdroplarla güzel paralar kazanmak için; Youtube Kanalımıza abone olup Coin Hunters Takımına katılmayı unutmayın.

Ayrıca tüm paylaşımlarımızı anında görmek için, bizi twitter ve telegram sosyal medya hesaplarımızdan da takip edin. Bir sonraki videomuzda görüşmek üzere!!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. adamın dibisiniz. sayenizde dolar kazanacağız. lütfen paylaşımlarınıza devam edin. sizin sayenizde bir çok şey öğrendik ve öğreniyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.