XRP Balinası Görünümünü Güncelledi, Mevcut Bitcoin (BTC) Fiyat Hareketiyle İlgili Uyarı Verdi


0

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı , federal bir davaya yakalanan bir ödeme belirteci projesi olan XRP hakkındaki görünümünü güncelliyor .

Takma isim analist Cantering Clark, 162.200 Twitter takipçisine, XRP’nin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile açtığı davada galip gelmesi halinde muhtemelen bir artış göreceğini söyledi .

SEC, Aralık 2020’de XRP’yi kayıtsız menkul kıymet olarak sattığını iddia ederek Ripple’a dava açtı. Bazıları şimdi her an konuyla ilgili bir özet karar bekliyor .

“Çılgın olan şu ki, eğer XRP davayı kazanırsa muhtemelen iyi bir pompalama yapacaktır, ancak o zamanlar çok daha büyük getiriler sağlayan birden fazla alt döngünüz vardı. Bununla birlikte fırsat maliyeti yüksektir.”

XRP, yazı yazılırken 0,36 dolardan işlem görüyor.

Kripto tüccarı, XRP’nin 2023’teki fiyat hareketinin, Bitcoin ( BTC ) büyük bir ralliye girmesine rağmen çoğunlukla sabit kaldığını belirtiyor .

“XRP temelde yıl boyunca düz. Bitcoin bile ondan daha iyi performans gösteriyor.”

Cantering Clark , Bitcoin yatırımcılarına, finansal piyasalarda devam eden likidite sıkıntısı ve ABD bankacılık sorunları nedeniyle son fiyat hareketinin muhtemelen 25.000 $ seviyesinin üzerinde bir boğa tuzağı olduğunu söyleyerek bir uyarı yayınladı .

“Dürüst olmak gerekirse, Bitcoin yükselirken bir dakikalığına iyi hissettiren hopium yok… Hazine ve SPX likiditesi en üst seviyede değil. Ve şimdi bankacılığın sorun yaşamasıyla, bu pazar bir cıvatasını kaybetmiş karmaşık bir makine gibi görünüyor. Bitcoin, 25.000 doların üzerinde yüksek hacimli bir tuzağa benziyor. Yapıcı fiyat hareketleri yapmadığımız ve 25.000 doların üzerine çıkmadığımız sürece savunmacı olacağım ve kısa tarafı oynayacağım.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.