Ethereum Balinalarından Dev Hareketler Gelmeye Devam Ediyor


0

Kripto balinaları, Ethereum ( ETH ) ağında 350 milyon doları aşan birkaç büyük işlem tespit edildiğinden hafta sonu hareket halindeydi .

İlk olarak blockchain izleme hizmeti Whale Alert tarafından görülen, derin cepli bir Ethereum sahibi, bilinmeyen bir cüzdandan başka bir bilinmeyen cüzdana 177.17 milyon doların üzerinde değere sahip 120.874 ETH’yi taşıdı .

Başka bir Ethereum balinası, yaklaşık 45 dakika sonra kimliği belirsiz iki cüzdan arasında değeri 141.81 milyon doları aşan 96.638 ETH’yi yeniden yerleştirdi.

Sadece birkaç dakika sonra üçüncü bir balina, kriptonun potansiyel olarak açık piyasada satılabileceği kripto borsası Coinbase’e 39 milyon dolardan fazla değere sahip 26.636 ETH gönderdi .

Whale Alert ayrıca hafta sonu boyunca kripto varlıklarının borç alma ve verme protokolü Aave’ye ( AAVE ) ve stablecoin odaklı proje Frax’a ( FRAX ) transferi de dahil olmak üzere bir dizi büyük altcoin işlemi tespit etti .

Balina hareketleri, Silicon Valley Bank’ın (SVB) çöküşü ve stabilcoinler USDC ve DAI’nin depe edilmesinin ardından yeni piyasa koşulları için kripto desteği olarak geliyor.

Dün Federal Rezerv, likidite baskılarını hafifletmek ve bankaların mevduat sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlamak amacıyla yeni bir Banka Vadeli Finansman Programı oluşturulduğunu duyurdu .

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.