En İyi Analist Bitcoin için ‘Son Uyarı’ Verdi, Sırada Ne Olduğuna Dair Açık İşaretler Olduğunu Söyledi


0

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in ( BTC ) son zamanlarda %56’nın üzerindeki artışının mutlaka yeni bir boğa piyasasının başlangıcı anlamına gelmediği konusunda uyarıyor.

DataDash sunucusu, yeni bir video güncellemesinde 511.000 YouTube abonesine, BTC’nin düşük seviyelerden rallisinin ardından amiral gemisi kripto para biriminin muhtemelen fiyat trendini tersine çevirdiğini söylüyor .

”Ocak ayının sonlarından bu yana kabaca momentumda bir durgunluk gördük, kurumların yukarı yönlü piyasa sipariş akışından ve piyasadaki perakende ve diğer spekülatörlerden ve tüccarlardan gelen alım tarafı baskısından yararlandığı dağıtım işaretleri. 

Bunun da ötesinde, trend dönüşleri için kullandığımız öncü göstergenin yanıp söndüğünü gördük, dün elde ettiğimiz %5’lik bir hareketten sonra muhtemelen daha aşağı hareket ediyor. Geçen gün burada zaten momentumun durduğunu ve trendin tersine dönmesinin muhtemel olduğunu gösteren bazı uyarı işaretleri almaya başladık, ancak %5’lik net ve belirleyici bir hareket elde ettik, bu, o zamandan beri sahip olduğumuz en büyük mum hareketi. 20 Ocak…

Bence bu potansiyel rahatlama mitinginin büyük çoğunluğunun zaten devreye girdiğine dair işaretler görüyoruz. Bugün burada söyleyeceğim şey bu. Bu getirilerin büyük çoğunluğu geldi ve bence bunun başka bir boğa piyasasının başlangıcı olmadığına dair bazı net işaretler görüyoruz.”

Merten ayrıca, ABD düzenleyicilerinin staking üzerindeki son baskıları da dahil olmak üzere, ayı piyasasının henüz bitmediğine dair net göstergeler olduğunu söylüyor.

“Buna neden bu kadar güveniyorum? Çünkü bu sadece Bitcoin ve sadece Ethereum değil. Pek çok yatırımcı muhtemelen aşağı yönlü ivmenin ilk katalizörü olabilecek korkutucu haberler görüyor, yani SEC ve diğer düzenleyici otoriteler Kraken gibi borsaların ve potansiyel olarak Coinbase’in ve bir hizmet olarak staking sunan diğer birçok ismin peşine düşüyor.

Staking, insanların Ethereum ( ETH ) ve diğer hisse kanıtı kripto varlıklarında getiri veya ek para kazanmalarına olanak tanır . Merten, kripto için büyük bir değer önerisi olduğu için düzenleyicilerin hizmetin peşinden gitmesinin önemli olduğunu söylüyor.

“Bu, birçok insan için büyük bir özellik ve birçok insanın size bir tür getiri sağlayabilecek diğer adları ve farklı varlık türlerini satın almaya benzer şekilde Ethereum gibi adları satın almasının büyük bir nedeni.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.