Binance Launchpool XAI Coin


0

ARKADAŞLAR HERKESE SELAM!!

Binance’e yeni bir Launchpool daha geldi!! Takipçilerimiz hatırlar; 2 3 hafta önce Binance’in vitesi arttıracağını ve 2024’te markette daha agresif davranacağını söylemiştim. Her hafta yeni bir launchpool geliyor ve biz de bu sayede harika kazanç fırsatları yakalıyoruz. Hem Binance launchpool’dan kazanıyoruz hem de bu projelerde zaten erkenden yer kaptığımız için extra airdrop kapıyoruz. Sıradaki launchpool projemiz; XAI Games!! Stake başladı bile; farm da bu gece başlayacak! Biraz sonra tüm detayları anlatacağım sonrasında birlikte projeyi ve token ekonomisini de detaylıca inceleriz!

Her zaman alıştığımız gibi; yine BNB, TUSD veya FDUSD stake ederek, bedava XAI coin kazanacağız ayrıca farm bittiğinde, $XAI direkt olarak Binance’de ilk listelemesini gerçekleştirecek. Yani herkesten önce kazandığımız XAI coinler; listeleme anında bize güzel para kazandıracaktır. Launchpool’a katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olması gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; Kayıt linkini buraya bıraktım.

İlk defa gelenler için şu bilgiyi vererek başlayayım: Binance Launchpool; BNB veya stabilcoin yatırarak, karşılığında launchpool’da listelenen coinden kazandığımız bir uygulama! Alışık olduğumuz Launchpad ön satışlardan farklı olarak; burada alacağımız coinleri, stake karşılığında farm ederek BEDAVA kazanıyoruz. Launchpool’a buradan girebilirsiniz.

XAI coin farming dönemi toplamda 4 gün sürecek ve 5 ocak gününün ilk saatlerinde yani bu gece 03:00’te başlıyor! Ama şuan stake başladı yani hemen havuzlara paranızı yatırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi BNB, TUSD ve FDUSD stake havuzları var. XAI coin farming dönemi toplamda 4 gün sürecek ve 5 ocak gününün ilk saatlerinde yani bu gece 03:00’te başlıyor! Ama şuan stake başladı yani hemen havuzlara paranızı yatırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi BNB, TUSD ve FDUSD stake havuzları var. Toplam 75 milyon adet XAI coin dağıtılacak. %80’i yani 60 milyon adedi BNB stake edenlere; %10’u yani 7,5 milyonu adedi FDUSD stake edenlere; geriye kalan %10’luk kısım da TUSD stake edenlere dağıtılacak. Şimdi biraz daha detaya girelim ve nasıl AI coin kazanıyoruz anlatayım!

Farm dönemi; 9 ocak gece 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında AI coin kazanacaksınız. Havuzlarda dağıtılacak toplam token adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB, TUSD veya FDUSD ile kendi stake ettiğinizi oranlayıp; bu orana göre alabileceğin AI coin adedini hesaplayabilirsiniz. Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek AI coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyoruz yani listelenme anında tüm farm ödüllerimiz %100 olarak elimizde olacak. Ayrıca yine istediğiniz zaman ana paranızı unstake yaparak farmı durdurabiliyorsunuz! Tabi ne kadar uzun kalırsanız ve ne kadar çok BNB, TUSD veya FDUSD stake ederseniz; o kadar çok AI coin kazanacağınızı unutmayın!!

Launchpool sayfasında; farm ile kazandığınız AI coinleri istediğinizde cüzdanınıza claim edebiliyorsunuz. Yani farm yaptıkça AI coinlerinizi cüzdana çekip listelenme anında satabilirsiniz. Bu arada söylemeyi unutmayalım; XAI Coin 9 Ocak öğlen 1’de Binance’te listelenecek ve sonrasında alım satıma açılacak. BTC, USDT yanı sıra XAI/TRY tahtası da açılacaktır. Yani Türk lirası ile de işlem yapabilirsiniz. Launchpool ile ilgili her şeyi anlattığımıza göre; şimdi XAI Token ekonomisine bakalım, biraz da projeyi anlatayım.

XAI Coin Analiz

XAI Token arbitrum ağında olacak ve maximum arzı 2,5 milyar adet ile sınırlandırılmış. Arzın %3’ü yani 75 milyon adedi Bİnance launchpool ile bedava dağıtılacak. 9 ocakta Binance’te listelendğinde dolaşımda olacak token adedi de 277 milyon olacak. Token dağılımına göre %42’si DAC ve node’lara ayrılmış. %20’şer pay yatırımcılara ve takım kendine ayırmış. %5’lik kısım topluluk altında gözüküyor yani airdrop yapılacak. İlk bir yıl herhangi bir kilit açılımı olmayacak. tüm AI tokenların piyasaya çıkması ise 2028 yılını bulacak. Ayrıca 2024 yol haritaları da burada mevcut.

Xai, AAA oyunları için dünyanın ilk Katman 3 çözümü olacak. Arbitrum yaratıcıları Offchain Labs tarafından desteklenen Xai, oyun endüstrisini bambaşka bir boyuta taşıyacak. Xai ile, milyarlarca geleneksel oyuncu, kripto cüzdanlarla etkileşime girmeye gerek kalmadan, en sevdikleri oyunlarda değerli oyun içi öğelere ilk kez sahip olabilecek ve takas edebilecekler. Bunun için Camelot merkeziyetsiz borsası, Rarible NFT marketi ve Layerzero XAI ağına entegre olcak. Bu yıl içinde Final Form, Lamoverse Chaos, Tarochi, Web3 warriors oyunları başlatılacak. İlerde bu sayı kat be kat artacak ve milyonlara hitap edecek. Son olarak ekliyim projeyle ilgili bir de node kısmı var. Node çalıştırıp gelir elde edebiliyorsunuz. Bunun içinde key satın almanız gerekiyor.  Hatta bu keye sahip olup node kuranlara da özel bir airdrop yapılacak.

Her zaman söylüyorum; Binance borsası kullanıcılarına, özellikle de BNB hodl edenlere bu şekilde çok fazla güzellik yapıyor. İşte bu yüzden her fırsat bulduğunuzda BNB yatırımı yapmaya çalışın ve BNB hodl edin. Hem kısa vade olarak launchpad ve launchpool’lardan yararlanırsınız hem de uzun vade olarak BNB boğada çok yüksek seviyelere gelecektir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.