Balinalar; Bitcoin, Ethereum, XRP ve Polygon’da Milyar Dolara Yakın Transfer Gerçekleştirdi


0

Kripto balinaları, birden fazla işlemde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve yüz milyonlarca dolar değerindeki diğer iki dijital varlığı hareket ettiriyor.

Blockchain izleme platformu Whale Alert, Bitcoin ile başlayarak, cebi derin BTC yatırımcılarının yaklaşık 574 milyon dolar değerinde 25.820 BTC’yi hareket ettirdiğini söylüyor.

İki ayrı işlemde Bitcoin, Binance’ten bilinmeyen cüzdanlara taşınırken, diğer iki işlemde hem gönderenler hem de alıcılar bilinmeyen cüzdanlardı.

Blockchain izleme platformu Ethereum’a dönersek, balinaların iki işlemde 120.304 ETH’yi 188.5 milyon doların üzerinde transfer ettiğini söylüyor.

İşlemlerden birinde kaynak Coinbase tarafından bilinmeyen bir cüzdan iken, diğerinde bilinmeyen başka bir cüzdan için bilinmeyen bir cüzdandı.

Sırada XRP var. Whale Alert’e göre, cebi derin yatırımcılar iki işlemde yaklaşık 26,8 milyon dolar değerinde XRP taşıdı.

Bir işlemde, Bitso kripto borsasından bilinmeyen bir cüzdana transfer yapılırken, ikincisinde hedef, bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp kripto borsasıydı.

Whale Alert ayrıca, iyi donanımlı kripto yatırımcılarının iki işlemde 11 milyon doların biraz üzerinde değere sahip Polygon’u (MATIC) hareket ettirdiğini bildirdi.

Bir işlemde, bir kripto balinası, 2. katman blok zinciri Polygon’un 6,8 milyon dolar değerindeki yerel tokenini bilinmeyen bir cüzdandan Coinbase’e taşıdı. İkinci işlem, bilinmeyen bir cüzdandan kurumsal kripto ticaret platformu FalconX’e 5 milyon doların biraz üzerinde bir değere sahip MATIC transferini içeriyordu.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.