Tapio Finance Testnet Rehberi | Ödüllü


0

Yerel ETH’leri (veya LST’leri) yatırarak tapETH üretin ve staking getirisinin yanı sıra Tapio’nun havuzları tarafından üretilen ücretleri kazanın – tamamen merkezi olmayan, kilitlenme dönemleri olmadan.

tapETH, kararlılık ve belirsizlik olmadan yerel ETH’yi kullanma veya takas etme özgürlüğü sağlayan ETH ile istikrarlı bir sabit tutar.

Yeni nesil DEFI sistemi olan Tapio Ödüllü testnetini açıkladı. 26 Temmuz tarihine kadar devam edecek etkinlikte, hem platformu kullanacağız, hemde sosyal medya görevlerini tamamlayarak, ödül havuzundan payımızı alacağız. Yapacağımız işlemler oldukça basit hemen anlatalım.

Öncelikle Metamask cüzdanımızı indirip yüklüyoruz ve gizli kelimelerimizi saklıyoruz. Bu tarz testnetler için kendi kullandığınız cüzdan dışında farklı cüzdanlar kullanmaya özen gösterelim.

Kurulum işlemi bittikten sonra sıra geldi test ağlarını aktif etmeye Ayarlar>Gelişmiş>Test ağlarını göster butonunu aktif ederek Goerli ETH test ağını aktif ediyoruz.

Test ağında, ETH gerekli olacak BURADAN goerli ağında test ETH isteyebilirsiniz. Farklı faucet siteleri için google üzerinden arama yapabilirsiniz.

Cüzdan ve test token işlemlerini hallettikten sonra, BURADAN platforma ulaşıyoruz.

Cüzdanımızı bağlıyoruz. Swap bölümünden cüzdanımızdaki Test ETH’ları stETH ve rETH likidite tokenleri ile takaslıyoruz.

Mint bölümüne geliyoruz. Burada cüzdanımızda olan ETH ile biraz önce takasladığımız stETH ve rETH ile birleştirip tapETH’a dönüştürüyoruz.

BURADAN reedem bölümüne ulaşıyoruz ve elde ettiğimiz tapETH’ları platforma likidite olarak ekliyoruz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra, bir süre beklememiz gerekiyor. Sonrasında, Reward bölümüne gelip ödüllerimizi claim edeceğiz.

Bu adımları tamamladıktan sonra sosyal medya görevleri için BURADAN zealy etkinliğine katılmayı unutmayın.

Şimdilik işlemler bu kadar. Farklı işlemler geldiğinde rehberimizi günceller sizleri bilgilendiririz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 5
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.