Synfutures Testnet Rehberi


0

Synfutures Trade platformu, merkeziyetsiz olarak likidite ekleyebildiğimiz ve kaldıraçlı trade edebileceğimiz yeni nesil işlem platformu. Yeni yapılan seed yatırım turunda Pantera ve Hashkey capital öncülüğünde 22 Milyon dolar fon topladı.

Oldukça önemli yatırımcıları, Bybit ve Woo network gibi borsaların desteklediği projenin testnetine katılacağız. İşlemlerimiz oldukça basit.

Öncelikle testnet V3 katılabilmek için, BURADAN formu dolduruyoruz. Formu doldurduktan birkaç gün sonra size platforma davet linki gönderiliyor. Bu link üzerinden platforma erişim, formda verdiğiniz cüzdan ile platformu kullanmaya başlıyoruz.

Testnete katılabilmek için Goerli ETH ağında cüzdanımızı bağlayalım.

Sağ bölümden cüzdanımızı bağladıktan sonra mint butonuna basıyoruz.

USDC ve GoerliETH için fauceti kullanıyoruz. Sonrasına Portfolio bölümüne geliyoruz. Deposit butonuna basarak, aldığımız USDC’leri platforma yatırıyoruz.

Earn bölümüne gidiyoruz, platforma aktardığımız USDC’leri bir bölümünü stake ediyoruz. Likidite ekledikten sonra, bir kısmını geri çekiyoruz.

Trade bölümüne gidiyoruz. Burada 20x’e kadar Long veya Short işlemi açıyoruz. İşlemleri açarken hem market, hem de limit işlemler ile platformu kullanıyoruz.

Burada ara ara işlemler yaparak, tüm platformu kullanmaya özen gösterelim. Yaşadığınız hata veya problemleri discord üzerinden ekibe iletebilirsiniz. BURADAN discord kanallarına katılabilirsiniz.

Ayrıca ekibin galxe’de çeşitli etkinlikleri var. BURADAN girip OAT ve puanları toplayabilirsiniz.

Mercle DAO etkinleri de mevcut BURADAN ulaşıp, basit görevleri yaparak puanları toplayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.