Dymension Ödüllü Rollapp Testnet Rehberi


2

Son dönemin en önemli projelerden biri olan Celestia’nın ekibi tarafından da desteklenen Dymension projesinin testnet aşamalarını tek tek sizlere anlatacağız. Bu testneti mutlaka yapın. Buradaki işlemleri takip eden herkes ödül kazanacak. Ağda ne kadar işlem yaparsanız ödülünüz de o kadar yüksek olacak.

Ayrıca, bu adımları yaparken bizim rollappimize stake ederek, en iyi 10 App içerisinde yer almamızı ve ödülü kazanmamıza yardım edersen. Ayrıca bir airdrop daha alacaksın. Bu testnette ödül çok, hadi işlemlere başlayalım.

Dymension ödüllerinden kazanabilmek için Roll Ape discord rolüne ihtiyacımız var. Diğer roller daha önce dağıtıldığı için bu son rolü kaçırmayın. Aşağıdaki adımları dikkatlice yapın ve rolü kapın. Roll Ape rolü için ödül havuzu 1 Milyon DYM ve sadece platformları kullanarak, bu ödülden payımızı alacağız.

İlk olarak bize Keplr ve Metamask cüzdan gerekiyor. BURADAN Keplr Wallet’ı, BURADAN Metamask cüzdanı indirip, gizli kelimelerimizi kayıt edip. Cüzdanlarımızı hazır ediyoruz.

Cüzdanlarımızı kurduktan sonra BURADAN “Coinhunterstrrollapp” sayfasına gidelim ve Keplr ve Metamask cüzdanlarmızı bağlayalım.

Sonrasında “Deposit Funds” butonuna basıp, Metamask cüzdanınızı da bağlayın. Buradan bizim rollup içerisine DYM test token stake edeceğiz ama şuan cüzdanınızda yok. Adımları göstereceğim ve Faucet’ten isteyeceğiz, o da çok kolay.

“Deposit Token” butonuna bastığınızda açılan sayfanın alt kısmında, dymension discord kanalındaki faucet odasında kullanacağımız bir kod olacak. Minik kopyalama butonuna basın ve o kodu kopyalayın.

Örnek: $request dym….

Artık dymension discorda kanalına girip faucetten token isteyebiliriz. Talep ettikten sonra gelmesi 10 sny falan sürüyor. Aşağıdaki linkten discord’a giriyoruz. BURADAN discord kanalına girdikten sonra, ilk defa katılıyorsanız. “verify” yaptıktan sonra, intro-lounge odasına gidip kısaca kendini tanıtarak discorda katılıyoruz.

Kanalda verify olduktan sonra sol taraftaki menüden froopyland-faucet odasına gireceksiniz.

Odadaki sohbet bölümüne; bizim rollup sitesinden kopyaladığınız kodu yapıştırarak DYM test token talep ediyorsunuz. Yaklaşık 5 , 10 sn. sonra keplr cüzdanınıza test tokenlar gelmiş oluyor. Artık bizim rollup platformuna geri dönüp, aldığımız test tokenları deposit edebiliriz.

Coinhunters Rollup’ta tekrar geri dönüyoruz. “Deposit Funds” butonuna basıyoruz ve bu sefer cüzdanımızda bulunan DYM test tokenlarını stake ediyoruz. Her seferinde cüzdanınızda fee için 1 tane bırakırsınız.

Haftada 6 kere faucetten token alabiliyoruz!

Tüm adımları tamamladıktan sonra rollape-registration odasına gidip;

$register dymcüzdanadresi… şeklinde mesaj atıp rolü almayı unutmayın!!

FU*CK GENSLER

Coinhunters Rollup’ta ilk oyunumuz, kötüleşen piyasa koşullarında stres atmak için geliştirdik. Ağda işlemlerimizi arttırmak için oldukça basit bir oyun tasarladık.

BURADAN siteye gidiyoruz. Metamask cüzdanımızı bağlıyoruz ve Coinhunters Rollup ağını cüzdanımıza ekliyoruz. Faucetten test coinimizi talep edip, oynayama başlayabilirsiniz.

Lord of The Rings | Dymension Rollup Edition

Lord of The Rings ‘i dymension’a getirdik. Sen de bu serüvende bize katıl. Birlikte Orta Dünya’ya Sauron’u yok etmeye gidiyoruz. BURADAN siteye gidiyoruz ve cüzdanımızı bağlıyoruz.

Faucetten token talep ediyoruz. Sonrasında karakter seçimine gidiyoruz.

Gandalf, Aragorn, Legolas, Gimli, Frodo karakterlerinden birini seçeceksin. Karakterler arasında küçük yetenek farkları var. En yüksek Hit gücü tabii ki Gandalf’ta ama bekleme süresi diğerlerinden daha uzun. En düşük bekleme süresi Frodo’da ama hit gücü diğerlerinden düşük. Favori karakterini seçtikten sonra kullanıcı adını yaz ve oynamaya başla.

“HIT SAURON” tuşuna basıyoruz ve cüzdanımıza gelen bildirimi onaylıyoruz. Böylelikle hem darbe vuruyoruz hem de işlem kasıyoruz. Bol bol oynayarak ağda aktif olup işlem sayınızı arttırabilirsiniz. Ara ara GOLD claim ederek de işlem kasabilirsiniz.

Bu arada karakterini oynadıkça güçlendirebilirsin. Sauron’a vurdukça kazandığın XP ve GOLD ile karakterine itemler satın alabilir; böylece yeteneğini geliştirerek daha kısa sürede Sauronu yok edebilirsin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 3
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Kasım 13, 2023

  Dymension katıldık hocam teşekkürler, faydalı içeriklerin devamını bekliyoruz

 2. ÜSTAT OYUNLARIN DEVAMI GELECEK MI YOKSA HEPSİ BU KADAR MI?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.