Shiba Inu ‘nun Lider Geliştiricilerinden Biri, Shibarium’un Merakla Beklenen Evrimi Hakkında Büyük Güncelleme Yayınladı


0

Takma adı Shytoshi Kusama olan Shiba Inu (SHIB) geliştiricisi , merakla beklenen 2. katman projesi Shibarium’un ilerlemesiyle ilgili büyük bir güncelleme yayınlıyor.

Yeni bir Twitter biyografi güncellemesinde Shytoshi Kusama, ShibaSwap’in Shiba Inu ve Shibarium ekosistemi için tek resmi merkezi olmayan borsa (DEX) olduğunu ortaya koyuyor.

“Top Shib community member. Not financial advice, do your own research, but… *whispers* SHIBASWAP is the official DEX of Shibarium. You probably already knew that because you’re one smart pup.” 

Projenin teknik incelemesine göre ShibaSwap, tacirlerin kripto varlıklarını merkezi olmayan bir ortamda alıp satmaları için güvenli bir yer sağlamayı amaçlıyor. ShibaSwap ayrıca SHIB, Bone (BONE) ve Doge Killer (LEASH) sahiplerinin ödül kazanmak için madeni paralarını stake etmelerine veya DEX’e likidite sağlamalarına olanak tanır.

Bu arada Shibarium, Polygon’a (MATIC) benzer şekilde Ethereum (ETH) ağının üzerine inşa edilmiş katman-2 protokolüdür.

Geçen hafta Shytoshi Kusama, 896.000 Twitter takipçisine ekibin Shibarium için son rötuşları tamamlamaya çalışırken bir şarkıyı tekrar tekrar çaldığını söyledi.

Yine geçen hafta, Shiba Inu ekosistemi, Shibarium ile ilgilenen herkesin başvurmasına ve iletişime geçmesine olanak tanıyan Join Shibarium portalını başlattı. Shytoshi Kusama’ya göre portal şimdiden binlerce yanıt aldı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.