Olive Finance Testnet Rehberi | Ödüllü


0

Olive Finance, LP token meraklıları için 10 kata kadar kaldıraçla gelişmiş getiri fırsatları sunarak DEFI-Merkezi Olmayan Finansın ön saflarında yer almaktadır Bu benzersiz yaklaşım, getiri edilen LP tokenlerinden elde ettikleri getirileri artırmalarına olanak tanır. Bu kaldıraçlı pozisyonlar için temel sermaye, özel aşırı teminatlı borç verme alanından elde edilir. Bu stake havuzlarında, borç verenler kripto para varlıklarına katkıda bulunur ve bunlar daha sonra LP tokenlerini ödünç alması için erişilebilir hale gelir.

Olive Finance yeni nesil Borç alıp-verme platformu olarak karşımıza çıkıyor. Şuan V1 Mainnet’i aktif olan projenin V2 için ödüllü testneti devam ediyor. Bu testnete katılmak için neler yapmanız gerektiğini adım adım anlatalım. Oldukça basit işlemleri yaparak ödül havuzundan payınızı alabilirsiniz.

İlk olarak cüzdanımıza Arbitrum Goerli ETH ağını ekliyoruz. BURADAN ağı hızlıca cüzdanınıza ekleyebilirsiniz. Bu adımdan sonra işlemlerimize devam etmek için Arbitrum Goerli ağına test ETH’ları almanız gerekiyor. BURADAN test tokenlerini talep edebilirsiniz.

Cüzdan adımları bittikten sonra işlemlerimize başlayabiliriz.

BURADAN platforma bağlanıyoruz.

Cüzdanınızı bağlayıp Arbitrum Goerli ağına geçtikten sonra, “invite code” bölümünde verify butonu ile devam ediyorsunuz. Artık testnet için hazırsınız.

Kod yazdıktan sonra 500 tane Drops alacaksınız. Ayrıca yaptığınız işlemler ve eklediğiniz TVL içinde Drops kazanmaya devam ediyoruz.

Bu adımı geçtikten sonra, FAUCET bölümüne gelip oradaki test tokenlerini talep ediyoruz.

Cüzdanımıza galan GLP ve GM tokenları kaldıraçlı olarak platforma yatırıyoruz ve bir bölümü withdraw ile çekiyoruz. Bu işlemleri birkaç kere mutlaka yapın.

Lend bölümüne Geliyoruz elimizdeki test USDC tokenleri GLP ve GM havuzuna yatırıyoruz. Yatırdığımız USDC’lerin bir bölümünü geri çekiyoruz. Bu adımı da birkaç kere yapmanızda fayda var. Bu işlemi de bitirdikten sonra;

Son olarak, sitedeki Olive Drops bölümüne geliyoruz. İlk üstteki spin bölümü için 12 saatte bir 10 tane hakkımız oluyor onları cevirerek Drops kazanıyoruz.

Ayrıca projenin Zealy ve Galxe görevlerini yapmayı unutmayın.

Zealy görevlerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Galxe görevlerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.