Injective Ninja Blaze Testnet Rehberi


0

Son birkaç haftada %200’den fazla artış yakalayarak, ATH tazeleyen Injective ekosistemi içinde Ninja Blaze GameFi projesinin testnetine katılacağız.

Ninja Blaze nedir?

Ninja Blaze,
 piyasada devrim yaratan ve oyunculara tam şeffaflık ve dürüstlük getiren, blockchain teknolojisini kullanan çeşitli oyunları destekleyen bir platform.

Ninja Blaze, güven ve bütünlüğü ön planda tutan bir oyun ekosistemi oluşturmak için blockchain teknolojisinin gücünü kullanıyor.

Oyun sektörünün karşılaştığı en önemli zorluklardan biri oyun içi varlıklar, işlemler ve oyuncu etkileşimleri konusunda şeffaflığın olmayışıdır. Geleneksel oyun platformları genellikle oyuncuları, sonuçların adilliği, dijital varlıkların gerçekliği ve yatırımlarının gerçek değeri konusunda belirsizlik içinde bırakıyor. Ninja Blaze bu belirsizliği ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Tüm oyunlarımız, oyunculara sayısız avantaj ve kolaylık sağlayan Injective blockchain üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca her oyun, şeffaflığı sağlayan ve herkesin oyunun dürüstlüğünü doğrulamasına olanak tanıyan blockchain’e kaydedilir.

Neden Injective blockchain?

Ekosisteminde projeler oluşturmak ve geliştirmek için uygun olan en hızlı katman 1 blok zinciri. Oyunlarımız Injective blockchain ile daha çekici görünecek ve daha hızlı çalışacak.Yeni ağdaki Ninja Blaze oyunu için Metamask cüzdanınızı Goerli ağında açıyoruz. Platformun tokeni olan SHU almak için ilk görevimiz;

BURADAN siteye gidiyoruz ve cüzdanımızı bağlayıp, bir kullanıcı adı ve avatar seçiyoruz.

Bu adım sonrasında SHU tokenleri claim etmek için Galxe sitesinde sosyal medya görevlerini tamamlamamız gerekiyor. BURADAN galxe’ye ulaşabilirsiniz.

Galxe görevlerini yaptıktan sonra claim tokens butonunda SHU tokenlerimizi alıyoruz.

Artık Jackpot oynama vakti;

Place yourt bet bölümünden yatırmak istediğin SHU token adedini seçiyoruz. Bu şekilde yeni açılan masalara SHU stake etmiş oluyoruz. Süre onunda Jackpot oyunu başlıyoru ve altta kullanıcı adınızın yanında kazanma şansınız var ne kadar çok SHU stake ederseniz şansınız o kadar yüksek olacaktır.

Süre bittiğinde;

Bu şekilde sonucun çıkmasını bekliyoruz. Kazanırsanız Havuzdaki SHU’ları almış oluyorsunuz. Cebinizdeki SHU tokenler bitene kadar oynayabilirsiniz. 24 saatte bir token alabilirsiniz.

Projeyle ilgili görüş ve önerileriniz için feedback bölümünü kullanabilirsiniz. BURADAN feedback formuna ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.