Lens Airdrop Rehberi | Tam Liste


1

En büyükleri avlamaya devam ediyoruz. Sırada LENS var! @LensProtocol ‘ün airdrop ‘u çok şeyi değiştirebilir. Eğer halen ekosistemde değilsen bu rehberde tüm her şeyi bulacaksın. Hadi başlayalım!

Twitter ve Facebook’un reklam ve propagandalar ile manipüle edildiğini hepimiz biliyoruz. Bu durumdan şikayetçi olan AAVE’nin kurucusu Stani; merkeziyetsiz sosyal medya’nın en büyük ekosisteminin temellerini attı ve Lens Protocol’ü başlattı.

Lens Protokolü; YouTube, Twitter benzeri sosyal uygulamalardaki profilinizi, diğer tüm Lens destekli uygulamalar ile birleştirir. Protokolde yer almak için Lens domain’e sahip olmanız gerekmektedir. Peki nasıl Lens profili temin edilir?

İlk olarak; BURADAN sitesini kontrol edin. Az bir ihtimal de olsa önceki işlemlerinizden dolayı hak kazanmış olabilirsin. Hızlıca başlamak için; BURADAN opensea giderek bir tane profil almalısın.

Şimdilik floor fiyat 240$. Ve her geçen gün artıyor. Niye mi? Arbitrum ile başlayan airdrop hype ‘ı Lens fiyatlarını da etkiledi.

Lensfrens

Lens NFT’leri aldıktan sonra ilk işlem BURAYA giderek Lens hesabınızı açın. En az 50-60 Follow yapmayı unutmayın. Bu arada bizi de takip etmek için BURADAN ulaşabilirsiniz.

Lenster

Sırada Lenster var. BURADAN Platform Twitter’a çok benziyor. Lensfrens hesabınızı burada aktif edeceksiniz. Bol bol post atın, postları like, yorum ve mirror yapın. Hatta ara sıra collect de yapabilirsiniz (Bazıları ücretli) Ve yine bol bol takipleşin,

Lenstube

Bu kez sırada Youtube benzeri platform var. BURADAN platforma erişiyoruz. vUzun veya kısa farketmez bir kaç video yükleyin. Burada da takibe başlayın, beğendiğiniz videolara yorum atmayı unutmayın. Hatta tip bile atabilirsiniz. Bizi takip ederek başlayabilirsiniz.

Phaverapp

Sırada @phaverapp var. Lenster benzeri sosyal paylaşım platformunun mobil versiyonu. Uygulamayı yükledikten sonra ref bölümüne CoinHunters yazabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra Lens profilinizi bağlayın. Sonra post atın, beğenin ve bol etkileşime girip puan biriktirin.

Memester

Sırada bir meme paylaşım platformu Memester @memester_xyz var. Burada kendi memenizi de yaratabiliyorsunuz; bol bol kullanın. Oldukça eğlenceli içerikler var. Siz de üretin. Etkileşim kasmaya özen gösterin.

Lensport

Son olarak @lensport_io var. NFT market benzeri bir post market bu. Burada kendi postlarınızı satabilir veya başkasının postunu alabilirsiniz. Hatta bazıları ücretsiz oluyor. Burada da aktif olmayı unutmayın.

Amacınız Lens’te aktif olarak etkileşimi en üst seviyede tutmak olsun. Ayrıca Stani’nin paylaştığı bir site var. BURADAN siteye ulaşabilirsiniz. Burada Lens aktiflik puanınızı takip edebilirsiniz. Lens’in yapacağı airdrop için aktiflik önemli olacaktır. Bizi takip edin, biz de ederiz

Daha fazla etkinlik geldiğinde buradan ve twitter adresimizden sizleri bilgilendiririz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 6
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Ağustos 17, 2023

  Merhaba, lens profil adını nasıl değiştireceğiz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.