Injective Neptune Finance Testnet Rehberi


0

55 Milyon dolar yatırım alan Injective ağı üzerinde projeler gelmeye devam ediyor. Ağın TVL miktarının artması için DEFI sistemleri oldukça önemli. Neptune Finance’da injective üzerinde borç alıp vermemize yarayan platform. Testnetine katılarak airdrop kovalamaya devam ediyoruz.

Testnete katılmak için başlangıçta birkaç işlem yapacağız. Öncelikle, BURADAN injective hub sitesine gidiyoruz ve sağ üstten cüzdanımızı bağlıyoruz. Bu işlemi yaparak, metamask cüzdanımızın injective adresini alacağız.

Sağ bölümde yazan, inj…… diye başlayan adresimizi kopyalıyoruz. Sonrasında BURADAN faucet sayfasına gidiyoruz. injective adresimizi girerek faucetten tokenlerimizi talep ediyoruz.

Cüzdan ve faucet işlerini hallettiysek, platformu kullanmak için Galxe etkinliğine katılıp sosyal medya görevlerini halletmemiz gerekiyor. BURADAN galxe görevlerine ulaşabilirsiniz.

Not: Bu galxe etkinliğinin alt bölümünde injective adresi için keplr wallet cüzdanını istiyor. Burada isterseniz. Metamask cüzdanınızdaki gizli kelimeleri Keplr içine import ederek, aynı injective adresine ulaşabilirsiniz. Şuan için görev onaylanmadı ve en son 24 ekimde manuel olarak onaylanmış. Tercih sizin, yapmasanız bile diğer işlemleri halledince platformu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri hallettiysek, artık platformu kullanmaya hazırız. BURADAN platforma ulaşabilirsiniz.

Platform girdikten sonra, faucetten gelen USDT, USDC ve INJ coinleri LEND bölümünden USDC,USDT ve INJ coinleri borç veriyoruz.

Borrow bölümüne geçiyoruz. Collateral bölümünden USDC,USDT ve INJ platforma ödünce veriyoruz. Sonrasında Borrow bölümünden biraz borç alıyoruz. Aldığımız borçları Repay ile ödüyoruz.

Collateral bölümünde yatırdığımız paranın bir bölümünü geri çekiyoruz.

Son olarak Galxe üzerinde farklı bir etkinliği daha yaparak OAT mintleyebilirsiniz. BURADAN OAT linkine ulaşabilirsiniz.

Platformu ara ara kullanmayı ve sosyal medya hesaplarından projeyi takip etmeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.