Binance Launchpool Neutron NTRN Coin


0

Pasif Gelir ile Bedava Kripto Para Kazanma

ARKADAŞLAR SELAM!!

Sesimdeki coşkunun farkındasınızdır! En sevdiğimiz şeylerden biri tekrar geldi! Binance tam zamanında güzel bir Launchpool açıkladı!! Yeni gelen projemiz Neutron. Binance borsasından bedava Neutron coin kazanacağız. Launchpool detaylarıyla başlayalım; sistemi hiç bilmeyenler olabilir öğrenmiş olurlar; ardından, birlikte projeyi de inceleriz!

Binance Launchpool; BNB veya Stabil Coin stake ederek, yani havuzlarda kilitleyerek; karşılığında launchpool’da listelenen coinden kazandığınız bir uygulama. Alışık olduğumuz Launchpad ön satışlardan farklı olarak; burada alacağımız coinleri, stake karşılığında bedava alıyoruz. Launchpool’a katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olması gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; Kayıt linkini, hem sağ üste ekledim hem de aşağıya videonun açıklamalarına bıraktım; hızlıca kayıt olabilirsiniz.

NTRN farming dönemi 20 gün sürecek ve bu gece 03:00’te yani birkaç saat sonra başlıyor! Şuan stake başladı yani hemen havuzlara paranızı yatırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi BNB,TUSD ve yeni stabil coin FDUSD havuzları var. Toplamda 20 milyon NTRN dağıtılacak. BNB stake edenlere 16; TUSD stake edenlere 2; FDUSD stake edenlere ise 2 Milyon NTRN coin bölüştürülecek. Şimdi biraz daha detaya girelim. NTRN Farm dönemi; 31 Ekime gece 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında NTRN coin kazanacaksınız. Havuzlarda dağıtılacak toplam token adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB, TUSD veya FDUSD ile; kendi stake ettiğini oranlayıp; bu orana göre alabileceğin NTRN coin adedini hesaplayabilirsin.

Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek NTRN coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyorsunuz veya artık farm yapmak istemiyorsanız, istediğiniz zaman stake ettiğiniz coinleri unstake edebiliyorsunuz. Tabi ne kadar uzun kalırsan ve ne kadar çok!! BNB,TUSD veya FDUSD stake ederseniz; o kadar çok NTRN kazanacağını unutma!!

Şuan stake zaten açıldı; bu gece saat 3’ten sonra da hemen NTRN coin kazanmaya başlayacağız. TUSD ve FDUSD havuzunda da sistem tamamen aynı tek fark orada dağıtılacak coin adetleri daha az. Örnek olsun diye şimdi sembolik olarak 1 BNB stake ediyorum. Daha sonra üzerine ekleyeceğim! Sistemin ne kadar basit olduğunu görmenizi istiyorum. Bu arada NTRN Coin bu sabah Binance’te listelendi yani coin borsada var. Biz launchpool ile bedava kazanacağız. Farm yaptıkça cüzdana çekip satabilirsiniz.

Token ekonomisine de bir bakalım. NTRN toplam arzı 1 milyar ve 20 milyonu Binance launchpool’da dağıtılacak.  Coin halihazırda listelenmiş durumda ve coinmarket cap verilerine göre 220 milyonu piyasada. Şimdi proje detaylarına geçelim.

Neutron; Cosmos ekosisteminde yer alan güvenli bir çapraz zincirli akıllı sözleşme platformu. 51’den fazla birbirine bağlı blok zincirinden oluşan ve büyüyen ekosistemde DeFi uygulamalarının güvenli bir şekilde ölçeklenmesini sağlıyor. En iyi 10 blok zincirinin güvenliğini, hisseli kapitalizasyon ile son teknoloji çapraz zincir altyapısıyla birleştiriyor. Neutron; lido ve axelar ile başlattığı partnerlikle wsteth ları cosmos ekosistemine getirdi.

Projenin yatırımcıları arasında Binance Labs, Delphi digital ve CoinFund gibi devler var. Gördüğünüz gibi binance labs yatırımlı bir proje daha binance’e geldi. Açıkçası binance; kullanıcılarına ve BNB hodl edenlere bu şekilde sürekli güzellik yapıyor. İşte bu yüzden sürekli BNB hodl edin diye belirtiyoruz.

Yazımızı bitirmeden önce; bizimle birlikte roket coin avları yapmak, ön satış, testnet ve airdroplarla güzel paralar kazanmak için; youtube kanalımıza abone olup Coin Hunters Takımına katılmayı unutmayın. Ayrıca tüm paylaşımlarımızı anında görmek için, bizi twitter ve telegram sosyal medya hesaplarımızdan da takip edin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.