Blueberry Protocol Testnet Rehberi


0

Blueberry, DeFi deneyimini birleştiriyor: En iyi DeFi Stratejileri için borç verenler ile borç alacak olanları birleştiren platformun, testnet duyurusu paylaştı.

DEFI protokolü içinde kaldıraçlı şekilde işlem açma da bulunmakta. Ethereum üzerinde geliştirilen projenin, testneti katılmak önemli olabilir. Token ekonomisinin %35 geliştirici, topluluk vs. ayrıldığı görünüyor. Bu nedenle platformu kullanmak geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Testnet Katılmak için;

Adım-1) Testnete katılmak için metamask cüzdana ve goerli ETH test ağına ihtiyacımız var. Buradan metamask yazımıza ulaşabilirsiniz. Metamask kurulumunu gerçekleştirip Ayarlar bölümünden test ağlarını açabilirsiniz.

Ethereum Faucet;

Adım-2) Buradan goerli ETH ağı için test tokenlerini istiyoruz.

Blueberry Faucet;

Adım-3) Buradan blueberry sitesindeki faucete ulaşıyoruz. Burada USDC, WBTC, WETH, CRV gibi tüm tokenleri faucetten istiyoruz.

Bluberry Protocol’ün Kullanımı;

Adım-4) Buradan Earn bölümüne ulaşıyoruz. 3x’e kadar kaldıraçlı olarak USDC ekleyebiliyoruz.

Adım-5) Buradan Lend bölümüne ulaşıyoruz. Faucetten aldığınız tokenleri bu kısımdan borç verebilirsiniz.

Adım-6) Burası Önemli! Discord kanalına giriyoruz. Platformu kullanırken, yaşadığınız hatalar veya önerileriniz mutlaka geri dönüş yapın. Hiçbir sorun ile karşılaşmasanız bile cüzdan adresinizle birlikte, genel düşüncelerinizi #your-ideas-feedback kanalına bildirimde bulunmayı unutmayın.

Bu arada, bazı haberler: Test ağımızı bugün Görli’de yayınlıyoruz! Bu sürümün amacı, UI/UX, akıllı sözleşme sorunları hakkında geri bildirim almak ve herkesin protokolün farklı işlevlerini anlamasına yardımcı olmaktır. Resmi bir program olmasa da, değerli geri bildirimlerde bulunan veya Blueberry’ye entegre edebileceğimiz bir strateji öneren topluluk üyelerini ödüllendirebiliriz.

Discord Duyular bölümü
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.