ZetaChain Testnet Airdrop Rehberi


0

Platform Link

ZetaChain Nedir?

ZetaChain, her şeyi birbirine bağlayan dünyanın ilk ve tek blok zinciridir. Zincirler arası ve katmanlar arası değer aktarımını, mesaj teslimini ve akıllı sözleşme çağrılarını kolaylaştırır – böylece ilk kez birden çok ağda likiditeden yararlanabilen ve tüm bağlı ağlarda durumları okuyup güncelleyebilen omnichain dApp’leri (odApps) etkinleştirir.

ZetaLabs Nedir?

ZetaLabs, ZetaChain Testnet üzerinde oluşturulan omnichain dApps ile test ederek ZetaChain blockchain gelişimine katkıda bulunmanıza olanak tanır. Katkıda bulunanlar, bir test kullanıcısı olarak ilerlemenizi izleyen ZETA puanları kazanmak için başkalarını ZetaLabs’e katılmaya ve çeşitli ürünleri test etmeye davet edebilir.

Zeta Swap App Nedir?

Bu, ZetaChain üzerine inşa edilmiş bir omnichain takas dApp’idir. Varlıkları, herhangi bir bağlı zincir arasında, sarma veya kilitli belirteçler olmadan, tek bir adımda aktarabilirsiniz.

Kullanılan Network’ler:

 • Goerli
 • BSC Testnet
 • Polygon Mumbai

Zeta Puanları Nedir ve Nasıl Kazanılır?

ZETA Puanları, davet ettiğiniz yeni üyelerin sayısı, yaptığınız haftalık işlemler veya keşfedip bildirdiğiniz hatalar olsun, ZetaLabs’te bir test kullanıcısı olarak ilerlemenizi izlemenin bir yoludur. İşlem yaparak ve başkalarını ZetaLabs’e davet ederek ZETA Puanları kazanabilirsiniz. Puanlar bir cüzdan adresine ve Twitter hesabına bağlıdır.

Davet: 5000 Puan

Haftalık işlem: 7000 Puan

Davet ettiğiniz kişi başına haftalık her işlem için: 1750 Puan

Bug bildirimi: 10k+ Puan

ZetaChain Testnet Rehberi

Platform Link

Goerli, BNB ve Bitcoin test ağları aktif. Coin bridge yaparken swap da yapabiliyoruz. Örneğin Goerli’den ETH gönderip BNB’de USDT alabiliriz. Swap bölümünde Goerli’den BNB ağına transfer yapıyoruz. Haftada 1 swap yaparak 7000XP kazanabiliyoruz. Bir sonraki XP kazanımı 7 gün sonra ama istediğin kadar işlem yapabilirsin. İşlem adedi ek fayda getirebilir. Ayrıca çağırdığın her arkadaşın için 5000XP senin olacak.

Get-Zeta bölümünden veya Discord‘da zeta-faucet odasından ZETA claim etmeyi de unutmayın. İşlemlerinizde kullanırsınız.

Ayrıca Zealy topluluk görevlerini ve Galxe görevlerini yapabilir ayrıca ZetaChain Guild‘e katılabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.