Sei Network Bridge


1

Bu işlemlerin amacı, Sei Köprüsü’nü çeşitli ağlarda test etmektir. Sei ağı ile EVM ağları arasında bridge işlemi yaparak köprüyü test edeceğiz. İşlemleri adım adım anlatalım;

Compass Wallet Kurulumu

Sei Network üzerinde bridge işlemleri yapmak için Compass Wallet veya Fin Wallet kullanacağız. Sei Network için kullandığınız cüzdanınızın gizli kelimeleri ile bu cüzdanları açabilirsiniz.

Compass Wallet kurulumu için; BURADAN chrome web mağazasına giriş yapıyoruz. Eklentiyi chrome tarayıcımıza ekliyoruz. Import Wallet ile gizli kelimelerimizi girerek sei cüzdanımızı compass wallet içinde açmış olacağız.

Fin Wallet Kurulumu

Compass Wallet için yazmış olduklarımız aynı şekilde geçerli, Sei cüzdanınızın gizli kelimeleri ile Fin wallet kuruyoruz. Fin Wallet kurulumu için; BURADAN chrome web mağazasına gidiyoruz. Tarayıcımıza ekliyoruz.

Son Güncelleme sonrasında KEPLR wallet ile Bridge işlemi yapmamıza izin veriyor. Farklı cüzdanları denemek için yukarıdaki Compass Wallet veya Fin Wallet kullanabilirsiniz yada keplr wallet ile işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Cüzdan kurulumlarını tamamladıktan sonra;

Bridge işlemi için bize metamask ve Phantom wallet cüzdanlarına ihtiyacımız olacak, web sitemizde ve kanalımızda her iki cüzdanın kurulumu var. Hiçbir bilginiz yok ise oradan takip ederek kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Test Solana için BURADAN talep edebilirsiniz. Metamask ağlarındaki test tokenleri için BURADAKİ sitelerden test tokeni talep edebilirsiniz.

Sei Network Bridge

BURADAN siteye ulaşıyoruz. Compass veya Fin wallet (siz hangisini tercih ettiyseniz) siteye bağlıyoruz. Metamask üzerinde Polygon Mumbai, test ağından Sei ağına test MATIC gönderiyoruz.

Tabii ki bu işlemlerin tersini yapmaya da özen gösterelim. Karşılaştığınız hata ve önerileri Sei’nin discord kanalından ekibe iletebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 5
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. sei ye devam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.