Messari CEO’su, Büyük Satışlara Rağmen Bitcoin Almayı Savunuyor


0

Dijital para birimi ekosistemi, bugün en büyük kripto para birimlerinde devam eden büyük satışlarla birlikte oldukça düşüş eğilimine girdi. Bitcoin (BTC) , 20.000 $’lık destek seviyesinin altına düşerek en kötü etkilenen kripto para birimi gibi görünüyor ve son 24 saat içinde %7,99 düşüşle 19.993,72 $’dan el değiştiriyor.

Sektörde farklı hoş olmayan olaylar artmaya devam ederken, önde gelen dijital para biriminin 20.000 $ işaretinin üzerinde dirençli kalması haftalar sürdü. Sektörün önde gelen finans kuruluşu olarak kabul edilen Silvergate Bank’ın son iflas etmesiyle birlikte , sektörün bankacılık sisteminden ayrılıp ayrılmayacağı tartışıldı. Kripto yanlısı avukat John Deaton da dahil olmak üzere endüstri liderleri, FTX’in yanı sıra bu olayın da düzenleyicilerin kripto karşıtı gündemlerini artırmaları için bir temel olarak kullanılabileceğinden endişe duyuyorlar.

Tüm bunlara rağmen, büyük bir kripto analitik hizmet sağlayıcısı olan Messari’nin kurucusu ve CEO’su Ryan Selkis, dijital para biriminin olabileceği en düşük fiyat noktalarından birinde olduğunun teyidini gösteren “Bitcoin Satın Al” tweet’ini attı. kısa vadeli.

Kripto kışı uzuyor Son 24 saatteki olaylar, kripto kışının bitmekten çok uzak olduğunun bir göstergesi. Bir yılı aşkın bir süredir devam eden soğukluk, iflas nöbetleri ve iflaslar, endüstrinin kaydetmeye çalıştığı ilerlemeyi engelledi. Birçok kripto eleştirmeni, satışların olacağını tahmin etti ve Jim Cramer ve Peter Schiff’in uyarı sözleri şu anda geçerliliğini koruyor gibi görünse de, birçok endüstri savunucusu, bunun bu kripto para birimlerini indirimli olarak biriktirmek için yeterli bir fırsat olduğuna inanıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.