MahaDAO’da Son Gelişmeler


0

Daha önceki bir yazımızda MahaDAO ‘nun yol haritasını yayınlamış ve hedeflerinden bahsetmiştik. Yol haritası ile paralel olarak bugünlerde gelişmeler ard arda gelmeye başladı.

BURADAN roadmap yazımıza ulaşabilirsiniz. Yol haritasının yayınlanmasının ardından Curve Arbirtrum ağında likidite havuzları açıldı. Toplulukla etkileşimi arttırmak için Zealy sosyal medya görevlerini yayınladılar. MahaDAO ekibi düşüş dönemi içinde çalışmalarına tam hız devam ediyor.

Tüm etkinliklerini ve geliştirmelerini toplulukla birlikte karar vererek gerçekleştiren proje; son günlerde web sitesini güncelledi. Yeni sitede likidite havuzlarını ve Mahastarter olarak adlandırılan ön satış platformunu bir araya getirerek tek bir portal üzerinden tüm bölümlere ulaşmamızı sağladılar.

MAHADAO Websitesi

Hatta web sitesi için bir hata ve öneri geri bildirim formu açtılar. Bu form ile sitede karşılaştığınız hataları ve kullanıcı deneyimini iletebilirsiniz. BURADAN forma ulaşabilirsiniz. Web sitesi hakkında görüşlerinizi ekibe bildirmekten çekinmeyin. MahaDAO ekibi; topluluktan gelen bildirim oldukça önemsiyor ve ödüllendirmeyi seviyor.

Web sitesiyle ilgili olarak verilecek ödüller de yayınlandı. Çok nadir olan Maha NFT’lerinden kazanabilirsiniz. Bu NFT’ler ile stake geliri elde edebilir ve özel etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca bu NFT’ler sayesinde Mahastarter’da yapılacak ön satışlara da katılabileceksiniz. Yani ödül oldukça değerli.

Herkese bol kazançlar!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.