Lider Shiba Inu Geliştiricisi, Kripto Projelerinin Shibarium Hype’tan Yararlandığını Uyardı


0

Popüler bir Shiba Inu ( SHIB ) geliştiricisi, bazı Shibarium kripto projelerinin kendi tasarımları için onun güvenilirliğini kullandığı konusunda uyarıda bulunuyor.

Takma adıyla Shytoshi Kusama olarak bilinen geliştirici, 900.300 Twitter takipçisine, güvenoyu olarak yanlış yorumlandığı için sosyal medyada Shibarium projelerini takip etmeyi bırakacağını söylüyor .

Shiba Inu geliştiricisine göre, fikirlerinden bağımsız olarak herkes ortaya çıkan çeşitli projeler üzerinde kendi durum tespitini yapmalıdır.

“Görünüşe göre başka bir Shibarium projesini takip edemeyeceğim çünkü bu yanlış bir şekilde bir tür destek olarak kullanılıyor.

Bilgin olsun, inandığım bir projeden bahsedersem kendi araştırmanı yap. Bir projeden nefret ediyorsam, kendi araştırmanızı yapın. Projeyi onayladığımı/satın aldığımı SÖYLERSE, kendi araştırmanızı yapın. Her zaman kendi araştırmamızı yaparız.”

Shibarium, Arbitrum veya Polygon ( MATIC ) gibi Ethereum ( ETH ) üzerine inşa edilmiş bir katman-2 protokolüdür .

Takma adla anılan geliştirici, Shiba Inu ekosistemiyle ilgilenen herkesin başvurmasına ve iletişime geçmesine olanak sağlayan, yakın zamanda başlatılan “Shibarium’a Katılın” portalına SHIB topluluğunun verdiği yanıttan heyecan duyduğunu söylemeye devam ediyor.

“Bununla birlikte, Shibarium [çevrimiçi merkez] giriş formuna yapılan binlerce başvurudan oldukça memnunum. Bu deneysel yolculukta bize katılacak pek çok harika proje var.”

Shytoshi Kusama’ya göre , bu ayın başlarında kullanıma açılan portal şimdiden büyük bir ilgi topladı .

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.