Solana (SOL) Tabanlı Altcoin, En İyi Kripto Borsasından Destek Aldıktan Sonra 3 Katı Fırladı


0

Solana ( SOL ) tabanlı bir altcoin, Kore’nin en iyi kripto para borsası UpBit’ten sürpriz destek aldıktan sonra fiyat patlaması yaşıyor.

UpBit’e göre, kripto değişikliği, Solana ve Ethereum ölçeklendirme çözümü Starknet üzerine inşa edilmiş yeni bir içerikten para kazanma kripto projesi olan Erişim Protokolü ( ACS ) için destek ekliyor .

Kore’deki herhangi bir borsanın en büyük işlem hacmine sahip olan UpBit, platformunda ACS ticaretinin 7 Mart’ta başlayacağını söylüyor.

Listelemeyle ilgili haberler, Erişim Protokolü fiyatının %296 oranında artarak 6 Mart’taki duyuru gününde 0,00467 ABD Doları’ndan ertesi gün 0,0185 ABD Doları’na yükselmesine neden oldu. ACS, yazı yazılırken 0,0111 dolardan işlem görüyor.

Projenin web sitesine göre, Erişim Protokolü, içerik oluşturuculara kendi sitelerinde kendi ödeme duvarlarını oluşturma ve destekçilere premium içerik sunma yeteneği sağlamak için tasarlanmıştır .

Aboneler, içerik oluşturucu havuzlarına girmek için ACS belirteçlerini kullanır ve içeriğe erişim sağlar ve bu, hem abonelere hem de içerik oluşturuculara 50-50 oranında günlük ödüller verir.

“Kullanıcılar, içerik oluşturucu tarafından belirlenen bir dizi içeriğin veya hizmetin kilidini açan ACS belirteci ile içerik oluşturucu ‘havuzlarına’ abone olurlar. İçerik almanın yanı sıra, bir içerik oluşturucu havuzuna abone olduğunuzda, hem siz hem de içerik oluşturucu günlük bir ödül paylaşırsınız.”

Geçen ayın sonlarında, UpBit, Shiba Inu’yu ( SHIB ) Dogecoin ( DOGE ) rakibinin topluluğu, katman-2 projesi Shibarium’un beta lansmanı için hazırlanırken listeledi .

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.