Eesee Testnet Rehberi


2

NFT ticaretine yeni bir soluk getiren eesee hem alıcılar hem de satıcılar için muhteşem bir yöntem sunuyor. Bildiğiniz NFT alım satım platformlarından farklı olarak, burada çok düşük fiyat ile değerli olan NFT’leri satın alabileceksiniz.

Bu sistemin nasıl çalıştığını hızlıca sizlere anlatalım. Elinizde oldukça değerli bir NFT var ve bunu en iyi fiyata satmak istiyorsunuz. Bunun için bir bilet sayısı ve miktarı belirliyoruz. Alıcılarda bilet satın alarak, bu NFT çekilişine katılmış oluyor. Bu şekilde Satıcının istediği fiyat karşılanmış oluyor. Alıcılar içinse belki de birkaç dolara binlerce dolar değerinde NFT sahibi olma şansı oluyor. Tüm bu çekiliş işlemleri de Chainlink sayesinde akıllı kontratlarla tamamen merkeziyetsiz olarak gerçekleşiyor.

Bizde eesee projesinin ödüllü testnet sürecine nasıl katılacağınızı adım adım sizlere anlatalım.

İlk olarak testnete katılmak için davet koduna ihtiyacınız var. Kodları aşağıya yazıyorum. Sizde platforma katıldıktan sonra yazının altına davet kodlarını eklersiniz. Herkes katılmış olur.

Davet Kodları;

ESE-NFRO-B0GS
ESE-P3BC-R256
ESE-QSHZ-W6U0

BURADAN siteye gidiyoruz ve Goerli ağında metamask cüzdanımızı bağlıyoruz.

Cüzdanı bağladıktan sonra, yukarıda verdiğim kodlardan birini kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer kodlarda hata alırsanız yorumlara bakın. Oradan kod bulabilirsiniz. Daha fazla kod geldikçe, kod bölümünü yenilerim.

Girişi hallettiysek, faucetten token istiyoruz.

Buradaki sosyal medya görevlerini tamamladıktan sonra, Faucetteki tokenleri isteyebiliriz. 2 günde bir token talep edebiliriz.

Faucetten tokenlerimizi aldıktan sonra;

Sol bölümdeki Rewards sekmesine basıyoruz ve görevleri yapmaya başlıyoruz. Görevler basit, sosyal medya takip görevi, site içindeki forumda mesaj gönderme, davet, profilinizi düzenleme gibi görevler var. Bu görevleri yaptıkça puan kazanıyoruz.

Tüm bu adımları yaptıktan sonra;

Profil sayfanızın ekran görüntüsünü alıyoruz ve cüzdan adresimiz ile eesse’nin discord kanalına gidiyoruz. (BURADAN discord kanalına girebilirisniz.) #wl-proof kanalına gidip, aldığınız ekran görüntüsünü ve cüzdan adresinizi göndermeyi unutmayın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra, platformu kullanabilir, değerli NFT’lerin biletlerinden satın alabilirsiniz. Görevler bölümünü takip etmeyi unutmayın ve oradaki puanları kazanmaya başlayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. ESE-083X-LFGL
  ESE-6D1I-OV20
  ESE-Q99G-1UOZ

 2. ESE-ZL07-4S2E

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.