C3 Testnet Rehberi


0

Daha önce waitlist’ine katıldığımız C3 e-posta adreslerimize aktivasyon kodları yolladı oradan siteye ulaşarak mail ve şifre işlemlerimizi hallettikten sonra, cüzdanımızı bağlıyoruz.

Kayıt ve cüzdan işlemlerini hallettikten sonra, BURADAN faucete ulaşıyoruz, AVAX,ETH,BTC ve USDC test tokenlerimizi cüzdanımıza talep ediyoruz. Ayrıca ALGO test tokeni içinde Pera Wallet cüzdan adresimizi yazıp tüm test tokenlerini talep ettikten sonra;

BURADAN Account sayfamıza ulaşıyoruz. Sağ bölümdeki deposit bölümünden, cüzdanlarımıza gelen test tokenleri platforma geçiyoruz. Test tokenlerinin geçmesi biraz zaman alabilir. Tüm tokenleri geçirdikten sonra;

C3 TRADE

BURADAN trade bölümüne ulaşıyoruz.

Trade bölümünde elimizedeki tokenleri alım satımını gerçekleştiriyoruz. Farklı paritelerde limit, market emirleri vermeyi unutmayın. Ayrıca Margin butonunu aktif ederek, kaldıraçlı işlemleri de test edebilirsiniz.

C3 EARN

Bu bölümde platforma borç veriyoruz. Faucetten aldığımız tokenlerin bir bölümünü borç verelim. Sonrasında verdiğimiz borcun bir kısmını tekrar geri çekebiliriz.

Platformda yapacağımız işlemler şimdilik bu kadar. İlerleyen süreçte farklı işlemler gelirse bizde rehberimizi güncelleriz. Platformu kullanırken yaşadığınız hata veya önerilerinizi Feedback butonu üzerinden ekibe iletmeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.