Binance Labs, Kuluçka Programının 5. Sezonunda Beş Projeye Yatırım Yapıyor


1

Binance Labs, Binance’in risk sermayesi ve kuluçka koludur. Web3’ün farklı sektörlerini kapsayan seçilen projeler arasında DeFi, altyapı, araçlar ve aracı yazılım gibi çeşitli alanlar yer alıyor.

Binance Labs En İyi Performansı Gösterenleri Seçti

900’den fazla proje başvurusu alınmasına rağmen, toplamın %2’sinden daha azını kapsayan seçkin birkaç proje programa dahil edilmeye hak kazandı. Katılımcılar, kurucu olarak özel ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan bir müfredattan ve ekosistemden gelen özel kaynaklardan faydalandı. Ayrıca sektör liderleriyle gerçekleştirilen ilgi çekici sohbetlerle desteklendiler.

Binance’in Baş İş Geliştirme Sorumlusu Yibo Ling, endüstri gelişimine katkı sağlayabilecek erken dönem projelerin güçlendirilmesine yönelik kuruluşun taahhüdünü ifade etti. Ling, “Binance Labs, sektörün gelişimine katkıda bulunan ölçeklenebilir erken dönem projelerin güçlendirilmesine adanmıştır. Beşinci sezonun kuluçkaya alınan projelerinin Web3 ekosistemi üzerindeki olumlu etkisini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Kuluçka Programı’nın beşinci sezonunun doruk noktası, Sezon 5 kohortunun projelerini sektör liderlerine ve yatırımcılara sunma fırsatı buldukları Build The Block etkinliğiydi. Sonuç olarak, Binance Labs; Bracket Lab, DappOS, Kryptoskatt, Mind Network ve zkPass gibi beş olağanüstü projeye finansman sağladı. Projelerle ilgili detaylara resmi duyurudan ulaşabilirsiniz.

Binance Labs, Kuluçka Programı’nın altıncı sezonunun yaklaşan lansmanına hazırlanırken heyecan verici haberler vermeye devam ediyor.

Binance Labs. Nedir?

Binance Labs, Binance’in risk sermayesi koludur ve aynı zamanda destekçi olarak da faaliyet gösterir. Binance Labs, Web3 alanında gelecek vadeden büyük yeniliklere odaklanmaktadır. 2018 yılından bu yana, Binance Labs, 25 ülkeden 200’den fazla projeye yatırım yapmıştır. Ayrıca, Polygon, Perpetual Protocol ve Dune Analytics gibi Web3’e özgü 50’den fazla projeyi Binance Labs Kuluçka Programı aracılığıyla desteklenmiştir. Ağustos 2022 itibarıyla, Binance Labs, 7,5 milyar dolarlık yönetilen varlık (AuM) ile sektördeki en büyük kripto risk sermayesi şirketidir ve yatırılan sermayenin 21,0 katı oranında getiri sağlamıştır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. devam..takipteyiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.