Arbitrum (ARB) Günlük İşlemleri, Airdrop Sonrasında Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı


0

Katman-2 ölçeklendirme çözümü jeton arzının %12,75’ini düşürürken, Arbitrum (ARB) üzerindeki işlemler rekor rakamlara ulaşıyor.

Arbitrum Vakfı, ekosistemi diğer Ethereum (ETH) ölçeklendirme zincirlerinden daha merkezi olmayan hale getirmeyi amaçladığı için belirteçleri uygun kullanıcılara dağıtıyor.

ARB’nizi talep etmek için yalnızca http://arbitrum.foundation web sitesini kullanın. Bu hak talebinde bulunmanın en güvenli yoludur ve en sevdiğiniz ekosistem temsilcisi için oy kullanabileceksiniz!

Arbitrum Vakfı, ekosistemle bu yeni zincir üstü yönetişim çağını başlatmaktan heyecan duyuyor.”

Blockchain kaşifi Arbiscan’a göre, Arbitrum’daki günlük işlemler, airdrop başladığında 23 Mart Perşembe günü 2.733.872’ye fırladı. İşlem sayısı Çarşamba günü sadece 1.218.525 idi.

Arbitrum işlem sayıları da aynı dönemde Ethereum’dan daha yüksek. Analitik platformu Etherscan’den alınan veriler, önde gelen akıllı sözleşmenin 22 Mart ve 23 Mart tarihlerinde günlük işlemlerde sırasıyla yalnızca 1.073.049 ve 1.077.305’e ulaştığını gösteriyor.

Bu haftanın başlarında kripto borsası Coinbase, airdrop beklentisiyle ARB’yi yol haritası listesine ekledi. Önde gelen kripto platformu Binance, belirteci de listelediğini ancak ARB’nin şu anda önemli kayıplar gördüğünü söylüyor. Arbitrum, son 24 saatte %73,44 düşüşle şimdi 1,34 dolar değerinde.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.