Nansen Raporlarına Göre; Bir Milyar Dolara Yakın Ethereum, Polygon, Fantom ve Ek Altcoinler, CFTC Davasının Ardından Binance Borsasından Transfer Edildi


0

Kripto analitik firması Nansen, bir ABD federal kurumunun borsayı düzenleyici ihlallerle suçlamasının ardından Binance’ten 850 milyon dolardan fazla değerinde kripto varlığının aktığını söyledi.

Nansen’e göre, ticaret hacmine göre dünyanın en büyük borsası, müşterilerin 24 içinde Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Binance Coin (BNB), Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM) dahil olmak üzere büyük hacimli sanal varlıkları platformdan çıkardığını gördü. İddia edilen ihlallerin saatleri.

“24 saat içinde Binance’ten yaklaşık 852 milyon $* net çıkış. Ayrıca, geçen yıl 13 Aralık’ta Binance’in bir günde 3 milyar dolarlık net çıkış gerçekleştirdiğini unutmayın. *ETH & Ethereum, Polygon, BNB Chain, Avalanche, Fantom tokenleri dahil.”

Nansen’e göre, Binance şu anda 62 milyar dolardan fazla varlığa sahip.

“Binance, halka açık cüzdanlarında 63,2 milyar dolardan fazla tutara sahip: 19 milyar dolar USDT, 14,5 milyar dolar BTC, 7,5 milyar dolar ETH, 7,1 milyar dolar BUSD, 3,2 milyar dolar BNB. Ve diğerleri.”

Çıkış, Pazartesi günkü ABD düzenleyicisi Emtia Gelecek Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) kripto borsası Binance ve CEO’su Changpeng Zhao’yu uzun bir ihlal listesiyle suçladığı haberinden sonraki 24 saat içinde gerçekleşti.

CFTC’den yapılan bir basın açıklamasında Başkan Rostin Behnam, Binance’in CFTC kurallarını bilerek çiğnediğini ve aktif olarak uyumdan kaçındığını söyledi ve CNBC ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Behnam, Binance’e karşı davasından emin olduğunu söyledi.

CZ şikayete bir şirket blog gönderisinde yanıt vererek, “şikayette iddia edilen sorunların çoğunun nitelendirilmesine katılmadığını” söyledi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.